Etnicko ciscenje na Kosovu

Da li treba proterati Siptare sa Kosova i Metohije?

  • da

  • ne

  • ako se steknu uslovi za to


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

was

Primećen član
Poruka
888
Sad ja razmisljam, kolike su stoke ovi Siptari.
Zive na nasoj teritoriji, u nasim kucama koje su oteli, ubijaju nase ljude, pale nase manastire i jos traze nezavisnost Kosova.
Malo im je sto su nas ubijali toliko godina sad jos hoce da nas pokradu.
I mi to mirno gledamo.
Ja bih postupio kao Hrvati u Krajini i proterao svu stoku Siptarsku dole u njihovu Albaniju i zakonom zabranio ulazak Siptara na teritoriju Kosova i Metohije.
Sada ce se neko pametan naci pa reci da da to ne moze tako, ALI MORA!!!
Ili cemo samo mirno da gledamo kako oni istrebljuju nas narod a to rade.
Ako zelimo da Srbi normalno zive i rade na Kosovu i Metohiji tj. u nasoj zemlji moramo proterati neprijatelja.
 
was:
Sad ja razmisljam, kolike su stoke ovi Siptari.
Zive na nasoj teritoriji, u nasim kucama koje su oteli, ubijaju nase ljude, pale nase manastire i jos traze nezavisnost Kosova.
Malo im je sto su nas ubijali toliko godina sad jos hoce da nas pokradu.
I mi to mirno gledamo.
Ja bih postupio kao Hrvati u Krajini i proterao svu stoku Siptarsku dole u njihovu Albaniju i zakonom zabranio ulazak Siptara na teritoriju Kosova i Metohije.
Sada ce se neko pametan naci pa reci da da to ne moze tako, ALI MORA!!!
Ili cemo samo mirno da gledamo kako oni istrebljuju nas narod a to rade.
Ako zelimo da Srbi normalno zive i rade na Kosovu i Metohiji tj. u nasoj zemlji moramo proterati neprijatelja.

Danima se od strane pojedinih individua vrši tortura korisnika ovog podforuma da prikazivanjem slika najmonstruoznijih zločina "objasne istorijske činjenice o Hrvatima".
A sada želite da budemo isti kao oni te da primenimo te metode?
A ko to treba da uradi?
Da nećete baš Vi?

Vidite, to proterivanje je pusta želja jer izvestan procenat nesrpskog življa ima validne vlasničke imovinske papire.

Takodje, ne znam kako ćete nekog naterati da voli Srbiju ako Srbija nije njegova matična zemlja?
 
Pošto svi znamo da na Kosovo ne može da se ode tek tako sa rukama u džepovima, hajte da sredimo ono gde može.

Povedite istomišljenike u Suboticu pa naučite za početak prodavačice u subotičkim radnjama da komuniciraju na srpskom jeziku kao službenom.
 
Ako se steknu uslovi.

Ili da bude jasnije : Kada su balije iz federacije etnički očistile svoj deo BiH, masa musavih sandzaklija im je otišla tamo. Sada se zajedno klanjaju il' š'a već rade...kolju...đavo će ga znati... :lol: :lol: :lol:

Znači : sami će oni otići gde treba...teroristi teroristima... :smile:
 
Aladin

Ova divna istočnjačka bajka govori o jednom mladom besposličaru koji je, zahvaljujući svojoj mudrosti i čarobnoj lampi, postao omiljen vladar. Kako je uspeo saznajte u sledećm broju

aladin-m.jpg
 
Pa ja ne vidim kako to sasvim sluchanjo isti oni koji nam prichaju bajke da je hrvatsko proterivanje Srba bilo opravdano,nama sad drze neke moralne lekcije kako to"ne bi bilo lepo".
Je l to apsolutno pravo svih sem Srba da proteruju,pa chak i ako je loshe kao fora je shta da se radi,zivot ide dalje?
Ali ako mi to uradiom te je strashno...da,da,...mnogo je lepo biti toliko "otvoren".
Ako se steknu uslovi 100% za.I to se ne zove "proterivanje" nego"oslobadjanje okupiranih teritorija".
Uchite se malo od Hrvata.
 
Ја сам за то да се примене сви европски стандарди који важе у ЕУ.Илегалне емигранте протерати,према свима који немају српско држављанство применити принципе реадмисије који важе и за Србију.Држављанство одузети по нашим законима свима који су се огрешили о државу Србију.Осталим Шиптарима треба омогућити да остану.
 
kreativac:
Ја сам за то да се примене сви европски стандарди који важе у ЕУ.Илегалне емигранте протерати,према свима који немају српско држављанство применити принципе реадмисије који важе и за Србију.Држављанство одузети по нашим законима свима који су се огрешили о државу Србију.Осталим Шиптарима треба омогућити да остану.

E super...ima ih ovuda ihaaaj... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
was:
Sad ja razmisljam, kolike su stoke ovi Siptari.
Zive na nasoj teritoriji, u nasim kucama koje su oteli, ubijaju nase ljude, pale nase manastire i jos traze nezavisnost Kosova.
Malo im je sto su nas ubijali toliko godina sad jos hoce da nas pokradu.
I mi to mirno gledamo.
Ja bih postupio kao Hrvati u Krajini i proterao svu stoku Siptarsku dole u njihovu Albaniju i zakonom zabranio ulazak Siptara na teritoriju Kosova i Metohije.
Sada ce se neko pametan naci pa reci da da to ne moze tako, ALI MORA!!!
Ili cemo samo mirno da gledamo kako oni istrebljuju nas narod a to rade.
Ako zelimo da Srbi normalno zive i rade na Kosovu i Metohiji tj. u nasoj zemlji moramo proterati neprijatelja.

Srbi su to već pokušali učiniti, ali su tada došli j**eni Amerikanci i sve s**bali! :evil:
 
nesha taxista:
Nekim drugima se za to i sudi, a i našima. Stvarno, što kaže Lord, skokni za početak malo do Subotice.
Kakve veze sa bilo chim ima shto se pojedincima sudi?
Rezultat koji su zeleli je postignut-teritorija je etnichki ochishcena.
Hrvatska kao drzava nije snosila nikakve konsekvence za to etnichko chishcenje.
I ja sam apsolutno za to da se svima koji bi u "povratjaju srpskih okupiranih teritorija"sproveli zlochine posle zlochina sudi,ali to ne menja rezultat koji je i bio jedini cilj.
Nego znash ti i sam da nije stvar u tome ali se malo pravish belesav.
Krajina i Kosovo su 2 identichne situacije u kojima se sa jedne strane ono primenjeno na Krajini racionalizuje jer kazesh da su "imali pravo da povrate svoju teritoriju"a isti princip za Kosovo ne vazi...pa znam i ja da ne vazi ali to je samo zato shto Amerikanci stoje iza Kosova ko i svojevremeno Hrvatske,pa se to lepo i kaze.
 
Derer:
Kakve veze sa bilo chim ima shto se pojedincima sudi?
Rezultat koji su zeleli je postignut-teritorija je etnichki ochishcena.
Hrvatska kao drzava nije snosila nikakve konsekvence za to etnichko chishcenje.
I ja sam apsolutno za to da se svima koji bi u "povratjaju srpskih okupiranih teritorija"sproveli zlochine posle zlochina sudi,ali to ne menja rezultat koji je i bio jedini cilj.
Nego znash ti i sam da nije stvar u tome ali se malo pravish belesav.
Krajina i Kosovo su 2 identichne situacije u kojima se sa jedne strane ono primenjeno na Krajini racionalizuje jer kazesh da su "imali pravo da povrate svoju teritoriju"a isti princip za Kosovo ne vazi...pa znam i ja da ne vazi ali to je samo zato shto Amerikanci stoje iza Kosova ko i svojevremeno Hrvatske,pa se to lepo i kaze.

sve je to lepo,samo mi nije jasno zasto ameri stoje iza kosova i hrvatske
 
Derer:
Otkud ja znam,sigurno ne zato shto ih "vole" ili zato shto su "u pravu" nego zato shto im je to trenutno u interesu.

pa bas o tome se i radi,svi pricaju o nekim americkim interesima i da zbog toga stoje iza hrvata,bosanaca,albanaca,slovenaca itd a niko ne zna koji su to interesi i zasto ne brane malo srbe zbog nekih "interesa"
 
Pa za to optuzi Slobu koji se pochetkom 90-tih uzdao u Sovjetkse Komunjare...izmedju ostalog.
A kad se jednom krene u nekom pravcu,trendove globalne politike je teshko menjati...mada moje mishljenje je da ce im podrzavanje pre svih Albanaca obiti o glavu..samo shto cemo se mi nachekati i to debelo platiti zbog njihove gluposti.
 
nesha taxista:
Takvim razmišljanjima samo dajete argumente da nam se Kosovo oduzme.
Nazalost tvoju, takvim tvojim stavom, znas ono u tvom fazonu: ma boli me uvo za kosovo, a shvati sutra ce te boleti glava, jer bas zbog toga sto ste cutali celo vreme od pocetka vase vladavine, jer da ste trazili da se postuje rezolucija 1244 do vogoa i nebi doslo, jer slobo nije i nikada nebi mogao predati kosovo, vec je pod prisilom potpisao sve samo ne ono o predaji kosova siptarima a to je rezolucija 1244 gde se jasno kaze da je kosovo neotudjivi deo srpske teritorije, i da se u toj rezoluciji jasno kaze da ce u naredne dve godine od dana dolaska kfora poceti sa razoruzavanjem UČK, smirivanjem tenzije na terenu, i postepeno povlacenje sa kosova a ujedno postepeno vracanje policije i vojske srbije na kosovo, a od toga nista niste uradili a niti UN, vec ste se igrali sa prijemom u NATO i EU dok vas je za kosovo bolelo uvo!! Narkomanu jedan!! Prevaspitaj svoje postupke kao i postupke tvojih idola!!
 

Back
Top