Antiglobalizam- drugačiji pogled na svet

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.527
Otvorio sam ovu temu sa namerom da damo podršku međunarodnim antiglobalističkim pokretima,i postanemo deo Antiglobalističkog sveta.Nadam se da je većini dosadila unipolarizacija sveta,a srce stalno kuca tam-tam otpora! Mnogi antiglobalistički pokreti su proglašeni diktatorskim i dogmatskim (komunistički,anarhistički i dr.) ali ipak najveću manipulaciju narodom izvodi Zapad koji ih je i proglasio takvima.Zbog toga daj da stvorimo jedan demokratski antiglobalistički pokret,pa da vidimo šta nam Amerika može ;)
 
Jeste, mnogima je globalizacija ogavna. Na primer meni.
Globalizacija se pre svega ogleda u finansijama, ali kulturoloski i socioloski aspekt me ubedljivo najvise nervirao jedno vreme, sada manje, manje sam alergican na raznorazne tripove, navikne se covek na debilizam, mora se...
Sta ces, tako je...
 
Че Гевара:
Otvorio sam ovu temu sa namerom da damo podršku međunarodnim antiglobalističkim pokretima,i postanemo deo Antiglobalističkog sveta.Nadam se da je većini dosadila unipolarizacija sveta,a srce stalno kuca tam-tam otpora! Mnogi antiglobalistički pokreti su proglašeni diktatorskim i dogmatskim (komunistički,anarhistički i dr.) ali ipak najveću manipulaciju narodom izvodi Zapad koji ih je i proglasio takvima.Zbog toga daj da stvorimo jedan demokratski antiglobalistički pokret,pa da vidimo šta nam Amerika može ;)

Ја сам свакако антиглобалиста самим тим што сам националиста, међутим у свету су СВИ антиглобалистички покрети као организације групе најогавнијих комуњара... у томе је проблем. А осим тога СВИ они су и регистровани баш на ЗАПАДУ а не у земљама које су ОШТЕЋЕНЕ је*еним глобализмом.... а од неомарксизма или сличних "љеворуција" добијам 39,5.............на нервној бази...... :evil:
 

Back
Top