Bezanija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja jesam dobar covac ali vi ste nerealni, jedva ste sakupili tim, Osmanovic prosle godine nije prosao probu kod ovih Albanaca od kojih ste izgubili, pa imate tog Djurovskog koji nesto vredi i on vam ne igra
ej pa da je u ovoj zemlji reda takvi klubovi tipa Bezanija, Vozdovac, Zeleznik, Zvezdara ne bi smeli da budu u prvom rangu takmicenja
 
FantomMacan:
Sta ocekujete od Bezanije...???
Ja najmanje 3 mesto...

Najmanje sto ocekujem je da se raspadnete.
A najvise sto ocekujem je da se raspadnete totalno,da vam se stadion srushi i napravi neki park,da vam se gazde podave medjusobno i da vas se vise niko nikada ne seca,niti pominje.Amin.
 
FantomMacan:
Sta ocekujete od Bezanije...???
Ja najmanje 3 mesto...

Ja trece,cetvrto mesto.Toliko su i zasluzili.Ostojic treba smeniti obavezno.Recite dragicka Bezanija je dobila zeleno svetlo za Evropu to jest da ako se sledece godine plasiraju u Kup Uefa,nece vise igrati na Partizanovom stadionu nego na njihovom stadionu ispunili su uslove Uefe.Osim Bezanije zeleno svetlo su dobili i Cukaricki,Borac Cacak.Napredak i Mladost Lucani.
 
Dok je mafije Bezanija nece nikad ispasti iz Lige.hhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Ima najljepsi simbol na grbu prave su lavcine.
 
Dečko, Božović je ponikao u Partizanu, ne u Bežaniji. Uostalom, pola Bežanije je iz Partizana(pozajmljeni igrači, prošle sezone ih je bilo čak 6!!!).Zato nemoj da lupaš gluposti!

Bezanija je dobila zeleno svetlo za Evropu to jest da ako se sledece godine plasiraju u Kup Uefa,nece vise igrati na Partizanovom stadionu nego na njihovom stadionu ispunili su uslove Uefe.Osim Bezanije zeleno svetlo su dobili i Cukaricki,Borac Cacak.Napredak i Mladost Lucani.

Da li se to UEFA raspada pa snižava kriterijum? Ovi, nazovi stadioni, su ispunili uslove za igranje evropskih utakmica :shock: :shock: :shock:
 
Ne Rukavina je Bezanijsko dete ponikao u Bezanijskoj skoli.Pa znas li sto se nije odrzala utakmica izmedju Borac Cacka i Banata zbog renoviranja stadiona tako da ce i Bezanija poceti sa radovima.
 
Ovde je već sve rečeno za veoma kratko vreme pa i više od toga. Neki komentari su izbrisani, a i tema će njihovim stopama.
Za pisanje o Bežaniji postoji tema o našoj ligi.

Kraj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top