plastika-fantastika

P

pajamaca

Gost
Evo vrtim se već nekoliko dana, započela bih svoju kreditnokartičnu istoriju
u nekoj banKi.
do sada sam sve isključivo se pružala koliko sam dugačka,koristila samo vizu elektron...
ali odlaskom u pazar sa jednom forumašicom shvatih...
da je mnogo dobro imati tu kreditnu plastikicu.
e, sad....Diners, American, Raiffeissen...
ajde molim poštene ljude da mi pomognu.
kud ću oli s'kime ću...
 
S kim hocesh,sve ti je to isto. U Raiffeissenu ti uzimaju 150 din mesecno ukoliko si ushla u dozvoljeni minus koji ti je odredjen visinom Tvoje plate, rok vracanja doticnog minusa je 12 meseci. Ukoliko se zajebuckash i uzmesh kreditnu karticu kod doticne banke, neka ti je Bog u pomoci,tu bash deru.
 
Razbaruseno pile:
S kim hocesh,sve ti je to isto. U Raiffeissenu ti uzimaju 150 din mesecno ukoliko si ushla u dozvoljeni minus koji ti je odredjen visinom Tvoje plate, rok vracanja doticnog minusa je 12 meseci. Ukoliko se zajebuckash i uzmesh kreditnu karticu kod doticne banke, neka ti je Bog u pomoci,tu bash deru.


Bas zanimljivo.....mnogi ljudi imaju bas poverenja U Raiffeissen banku....a najvise poslovni ljudi koji uzimaju razne kredite itd...Ne znam kako je u Srbiji, ali ta banka je bas ok...
Ili Hypo Alpe adria....
 
ae ne kompromitujte me više.
provaliće me.
naravno svi velikani su njihovi klijenti.
i moja malenkost:lol:
pih.
pa zar niko ne troši kreditne kartice?
zar niko nema da mi odgovori za čvrstu peticu...
da i koju da zemim:)
 
pajamaca:
ae ne kompromitujte me više.
provaliće me.
naravno svi velikani su njihovi klijenti.
i moja malenkost:lol:
pih.
pa zar niko ne troši kreditne kartice?
zar niko nema da mi odgovori za čvrstu peticu...
da i koju da zemim:)


moji su imali american express prije rata..jedino ako ocesh da njih pitam...sustina je da niko ne poklanja nista dzaba
 
Jao kako te navukla neka forumasica.... :lol: :lol: mora da je bogata....il sve placa odlozeno...pa nikako iz gliba da izadje... :lol: :lol:

Pa ovom osnovnom karticom mozes normalno da platis na terminalu..sve ostale i nemaju neke ekstra pogodnosti...bar meni se tako cini....sem sto je gold ili silver...
Ja se drzim izreke...cist racun duga ljubav...
 
Reshih da uzmem neke stvarcice i platih kreditnom. Prvog meseca sam morala da uplatim 5% od ukupne cene + 150 din korishcenje kartice, sledeci mesec uplatish koliko mozesh 5,10,15...% plus 150 din,a onda ti banka zaracuna svoju kamatu... i sve tako dok ne otplatish to shto si kupila,kad sve zbrojish ispadne te mnogo skuplje.
Kad sam napokon sve otplatila reshih da se manem kreditne tj. da je regularno vratim banci za gashenje mi uzeshe 1500 din.
Trenutno imam Visa elektron sa dozvoljenim minusom u visini mesecne plate, koji moram da vratim u roku od 12 meseci
 
alya:
Jao kako te navukla neka forumasica.... :lol: :lol: mora da je bogata....il sve placa odlozeno...pa nikako iz gliba da izadje... :lol: :lol:

Pa ovom osnovnom karticom mozes normalno da platis na terminalu..sve ostale i nemaju neke ekstra pogodnosti...bar meni se tako cini....sem sto je gold ili silver...
Ja se drzim izreke...cist racun duga ljubav...

to lutko! ljubi te tvoj osama..cmok cmok
 

Back
Top