..dva na jednu...

FRIKAZOID

Zainteresovan član
Poruka
112
E pa ovako.
Ja i jos jedan moj dobar drug imamo jednu drugaricu, vise kao poznanicu,sa kojom smo skroz super. Ne druzimo se bas svaki dan sa njom ali se dosta intezivno cujemo i izadjemo tako nekad. Ona je skroz luda, tako da se mi super slazemo sa njom.

E sad njoj se na pocetku svideo moj drug, ali sada joj se i kao ja svidjam, a i ona se nama svidja. Ali nase druzenje se vise zasniva zbog zezanje i dobrog provoda, nego zbog njenog i naseg izgleda. I posto se mi svo troje tako super slazemo, drug i ja samo dosli na ideju da bi mogli nas dvojca sa njom da vodim ljubav ( mislim da se hebemo ali bez bi i pe*derskih varijanti )

Pitam sve smekere da li su to nekad naterali neku drugaricu/devojku i
da li su devojke nekad radile to, kako ih je natero i kako bi ih mozda naterao??

Molim vas devojke pomagajte...
 
Brate, nisam. :|

Ali, ja mislim da dosta devojaka ima zelju da ode negde u pi.zdu materinu i iz'ebe se sa dva nepoznata tipa kojima oci vise nece da vidi.
Ja bih to volela da probam, ali naravno, 'ebi ga, nisam toliko slobodna. ;)
Ali, masta moze svasta!!!
hehehmn.gif
 
nisam nikada imala iskustva u tome....mada dobijala sam ponude dve na jednog,cak i od ljudi koji su mi jako bliski....
a dva na jednu....pa ne znam kako se ta devojka odnosi prema vama,ako je bas slobodnog uma mozda i pristane,ili ce biti ono pljas!!!! samar i ledja
 
Lusy Lusy:
nisam nikada imala iskustva u tome....mada dobijala sam ponude dve na jednog,cak i od ljudi koji su mi jako bliski....
a dva na jednu....pa ne znam kako se ta devojka odnosi prema vama,ako je bas slobodnog uma mozda i pristane,ili ce biti ono pljas!!!! samar i ledja


a sta bi ti rekla da ti ponud neki drug tako?
da li mozda imas neku malu, najmanju skriven zelju za tim?
i koji je najbolji nacin da te neko primi na to da uradis iako ko ti to nebi na pocetku zelela?
 
FRIKAZOID:
a sta bi ti rekla da ti ponud neki drug tako?
da li mozda imas neku malu, najmanju skriven zelju za tim?
i koji je najbolji nacin da te neko primi na to da uradis iako ko ti to nebi na pocetku zelela?
to je poprilicno ozbiljno pitanje i najbolji bih odgovor dala ako bih se nasla u takvoj situaciji...
svako ima neke svoje skrivene zelje,jedna od njih kod mene je i ta
ali to je samo razmisljanje o tome i ponekad zelja....
a koji je najbolji nacin da me neko primi...hmmmmm....pa verovatno da bih morala da budem extra napaljena i prilicno pijana ili drogirana da bih pristala,jer ako ja nemam jaku zelju za to nista ne moze da me natera!
 
FRIKAZOID:
Pitam sve smekere da li su to nekad naterali neku drugaricu/devojku i
da li su devojke nekad radile to, kako ih je natero i kako bi ih mozda naterao??

Molim vas devojke pomagajte...

ja sam sve solo radio . Sve sto sam radio radio sam za sebe i nisam trazio pomocj.
Nisam imao dugarice takve vrste sve sam nalazio u gradu i terao jer su bile lake :lol:
I svidja mi se ova tvoja ideja u neku ruku al' za dalje just friends i nista vishe .
Moze da ti bude bolji frend od mnogihdrugova i ovako,da bude dobra zenska osoba ....
nemoj da zaboravish na to,ako si pametan.;)
Danas je tesko nacji dobrog prijatelja .Opet iskustvo.
 
Dosta devojaka to zeli da proba...potajno...to znam 100%...jer su mi to neke priznale...ali nijedna se ne usudjuje da to i uradi...Sto se mene tice imam ogromnu zelju da sa najboljim drugom drndam neku slobodoumniju,cisto zbog smejanja...Sto se tice pu$enja,to je normalno,vecina je u drustvu imala neku kako mi zovemo "pusikurachu" koja je to volela...jao,koja je to zajebancija bila...
Ne znam kako da je nagovorite,ona prvo mora da "ubedi"sebe kako nije drolja,vi joj pomozite sa pricom "kako je to sve zezanje",pa je kao napadnite da kao ONA slucajno to ne isprica nekome da se kao vas dvojica ne izblamirate...tad ce ona misliti da ce to ostati izmedju vas...opustice se...jos popijte nesto,da ona kao ima opravdanje kako je bila pijana...sve to sredite pa je futite...
pozz
 
Mannibals:
ja sam sve solo radio . Sve sto sam radio radio sam za sebe i nisam trazio pomocj.
Nisam imao dugarice takve vrste sve sam nalazio u gradu i terao jer su bile lake :lol:
I svidja mi se ova tvoja ideja u neku ruku al' za dalje just friends i nista vishe .
Moze da ti bude bolji frend od mnogihdrugova i ovako,da bude dobra zenska osoba ....
nemoj da zaboravish na to,ako si pametan.;)
Danas je tesko nacji dobrog prijatelja .Opet iskustvo.

...opaaa...el ti bese onaj isti Mannibals...???
...stil pisanja ti se znatno promenio... hmmm... si prco nesto skoro...?...a...?

... :D :D :D ...
 
kakva je to "drugaritza"onda...ajte ljudi molim vas...mislim da se ti vishe onda palish na druga nego na nju...pa ne znash kako da ga startujesh...ili si zestoki voajer ako bi ih josh i gledao...nego ne reche ko bi u toj varijanti bio prvi, a ko drugi...
 
nepopravljiva:
kakva je to "drugaritza"onda...ajte ljudi molim vas...mislim da se ti vishe onda palish na druga nego na nju...pa ne znash kako da ga startujesh...ili si zestoki voajer ako bi ih josh i gledao...nego ne reche ko bi u toj varijanti bio prvi, a ko drugi...

ma ovde nije bitno ko je prvi, a ko ce kome nego svoj svome... salim se
a sta bi tebe nateralo na tako nesto??
 
d r o lj a je devojka koju svi znaju i to radi za DZ jer voli .

ne moze biti qrva to je vecj profesija ->> plachas,al za koliko para ....
dobijes posle od onih iz bifea do ladys uuuu brate uu h :) :lol: ..
( razmishljaMo za BG ja i ortak i to stoji ;da skupimo nekih 50+ eura treba da se raspitam ja josh )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
@Minon nisam nista -- kad su me stigle bile obaveze ,sam sebi sam tezak ponekad :rolleyes:

@zgodan&nezodan --- ti nadji devojku normalnih shvatanja a ne slut neke koje daju svima :shock:..ne mora da znachi da je devojka d...ako hoce i ako takvu napushish govori vishe o tebi i drugaru nego njoj samoj :!:
>>>>>>>>takva devojka NE daje svima <<<<<<<>>>>>>>> to mmorash znati i ceniti
 

Back
Top