..dva na jednu...

FRIKAZOID:
E pa ovako.
Ja i jos jedan moj dobar drug imamo jednu drugaricu, vise kao poznanicu,sa kojom smo skroz super. Ne druzimo se bas svaki dan sa njom ali se dosta intezivno cujemo i izadjemo tako nekad. Ona je skroz luda, tako da se mi super slazemo sa njom.

E sad njoj se na pocetku svideo moj drug, ali sada joj se i kao ja svidjam, a i ona se nama svidja. Ali nase druzenje se vise zasniva zbog zezanje i dobrog provoda, nego zbog njenog i naseg izgleda. I posto se mi svo troje tako super slazemo, drug i ja samo dosli na ideju da bi mogli nas dvojca sa njom da vodim ljubav ( mislim da se hebemo ali bez bi i pe*derskih varijanti )

Pitam sve smekere da li su to nekad naterali neku drugaricu/devojku i
da li su devojke nekad radile to, kako ih je natero i kako bi ih mozda naterao??

Molim vas devojke pomagajte...
Hehehehe... jos me niko nije ubedio da postoji musko-zensko prijateljstvo... to jest... ako i postoji, onda je retko i samim tim dragoceno... ;-)
Vazno je da li je ona zainteresovana za grupnjak, jer ako nije, moze biti smrtno uveredjena i povredjena... To treba oprezno ispitati...
Nikad nisam imala grupnjak.
 
gossca:
Hehehehe... jos me niko nije ubedio da postoji musko-zensko prijateljstvo... to jest... ako i postoji, onda je retko i samim tim dragoceno... ;-)
Vazno je da li je ona zainteresovana za grupnjak, jer ako nije, moze biti smrtno uveredjena i povredjena... To treba oprezno ispitati...
Nikad nisam imala grupnjak.
... a 'tela bi, onako oprezno ?!? :lol:
 
senoviti:
hm..na sta ce da te (za)trpaju,staromodna progresivko? :lol:

Bas si me zanimljivo opisao :lol: Zatrpace me porukama, privatnim porukama ovde na krsti... Ti nisi znao da mozes da mi posaljes tajnu, privatnu poruku? :lol:
A ja se pitam, sta je ovo... cudo da meni ovaj Senoviti ne pise :lol:
Ovaj iznad red je shala... hehehe :lol:
 

Back
Top