Vodjenje ljubavi ili sex?

definitivno,t oje seks,..
desilo mi se jednom da mi jedna "princeza" drzi predavanje kako to nij eisto,kako ona mora da voli cvaki dio tjela,...
a za par godina od nje sa mdozivio da mi na pitanje zasto je imala seks sa osobom x kaze:"pa meni je 24 godine,..ebalo mi se,..".
 
Ja samo znam da sam svaki put to tzv vodjenje ljubavi morao da finaliziram jacom ebacinom jer vidim a i vecina zena priznaje- 'sve je to lepo i sjajno ali materica mora da dobije svoje'

Znash kako ... ne bi valjalo da materica nikad ne dobije svoje, ali ne mora ni uvek da dobije. Ume da bude lepo i ovako i onako. Recimo, poludela bih da se danima ka-ram mlako .. isto tako ne bih mogla da se danima karam zestoko.
 
Meni je i dalje najmisterioznija stvar kako to da je nekima dovoljno jedno vodjenje ljubavi i posle se zadovoljavaju samo secanjem i pricanjem o tom seksu. Zar nije bolje odrzati kontakt pa ponovo? Rekla sam kontakt zbog toga sto su to seljaci , necu ni da im spominjem vezu.
 
trachara:
"da materica dobije svoje"
zasu

Tacno. Dok se materica ne smiri nema nista od toga. Zadovoljenje p.icke mozes i trljanjem uz radijator. A nisi ni svesna koliko si puta posle onoga sto mislis da je dobar sex u stvari ostala nezadovoljena. Histeros je na grckom 'materica' i zato se za nedoebane zene kaze 'histericne'. ***** moze da se zadovolji i prstom po klici a ZENA samo k.urcem i to dobrim.
 

Back
Top