pitanje za forumasice-da li sam u pravu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
grebicka:
sticem utisak da vecina muskaraca misli da im je sva pamet u qrcu.
Kome je jos bilo prijatno da mu kazu: "Glup si ko k....." ili " E bas si pametan ko k....."???
Muskarci su ko paunovi, i to im je instrument sepurenja, kad vec ne mogu da ga pokazuju, prave jezicku supstituciju. Na zalost nisu svesni koliko je to ne privlacno kod zena. Niko ih tome nije naucio, vec je priroda tako udesila. Za njih je to najnormalnije ponasanje jer svaki od njih mora da se pokaze kao alfa muzjak(dominantan i plodan). Zene obicno ne privlaci takvo ponasanje, pa stoga navuku bes muskaraca na sebe zbog nerazumevanja. Takav vid ponasanja je jako izrazen kod tinejdzera, jer moraju da dokazu da su sposobni da udju u svet odraslih.
 
Mislim da najvise vole da piju pivo i gledaju
g090.gif
 
grebicka:
sticem utisak da vecina muskaraca misli da im je sva pamet u qrcu.

Moji muskarci dobro znaju da im je sva pamet u meni. Ja sam njima zapocela biznis, a oni su sve lepo dovrsili, sad zato ne znam gde sta imam jer imamo stvarno mnogo. Imam pola Uzica direktno, a druga polovina zavisi od mojih reci.

Nekima sam zapocela biznis a nekima neke druge stvari, nekima sportsku karijeru, nekima kaijeru zavodinika, sta je kome odgovaralo. Zapocela sam i nekim devojkama ali ispostavilo se da su devojke mnogo glupe, ni jedna nije bilo dovoljno pametna da dovrsi lepo ono sto sam joj zapocela, na primer, pevacku karijeru, karijeru Velike devojcice 21. veka. Ni neki muskarci nisu bili dovoljno pametni, ko je koliko bio pametan toliko je i uspeo u poslu i u zivotu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top