net demonstracije...

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
sta mislite vi, koliko bi se forumasa okupilo da se odrzavaju neke seksualne demonstracije? ne demonstracije, kad se nesto demonstrira, nego demonstracije, kad se demonstrira protiv necega... protest, na primer... ako me razumete sta 'ocu da vam kazem...
 
dosta se cesto pitam ko bi uopste i predvodio te demonstracije... ja glasam za rastamana... a ne zato sto je moderator... nego zato sto je pravi muskarac... moderan.. radikal... mislim... nego, da se vratimo na temu... e, carevi, 'ajde da svi gresimo u gramatici... ma... kad malo bolje razmislim... i nije neka nova fora... probacu da smislim nesto novo...
a kakve biste vi seksualne parole doneli na demonstracije?
 
kad smo vec kod demonstracija... upravo sam napisao jedan mail koji je najgluplje sastavljen ikad... znaci, jel znate kad vas nesto mrzi da uradite, pa krenete sa tim opusteno... i, posle bude, ili sve ponovo ili salji tako... ja se, uglavnom, odlucim za ovu drugu opciju... ali, na engleskom: dir ol, i vud kajndli lajk tu esk ju... i tako dalje... samo, ne znam da li ce sve razumeti jer sam neke reci sigurno pogresno spelovao... a i pisao sam cirilicom...
 
rile_laki_oblak:
sta mislite vi, koliko bi se forumasa okupilo da se odrzavaju neke seksualne demonstracije? ne demonstracije, kad se nesto demonstrira, nego demonstracije, kad se demonstrira protiv necega... protest, na primer... ako me razumete sta 'ocu da vam kazem...
Hej, pa to si ti?! A meni "trofazna" kaže kako su te u Tunisu pojeli kanibali! Kao prvo, nisam znala da si u Tunisu....a kao drugo......koliko se ja razumem u geografiju (ili to dođe antropologija...hm) u Tunisu nema kanibala... A što se teme tiče....ja bih volela da se organizuje jedan veeeeliki protest ili više šetnja.....svih heterosexualaca ove zemlje..... Pošto....kako vreme odmiče.....postaćemo kao oni iz Gatake.... A "klasično" tj. tradicionalno vođenje ljubavi sve više postaje demode... "Jao, pa ti ne koristiš nikakva sexualna pomagala? Ni vibrator?!!! Stvaaaarno?!!" reče mi jedna "ćurka" pre neki dan dok mi se u glavi formirala vrlo živopisna slika na kojoj je ja, tim istim vibratorom, udaram po glavi...... A da ne pominjem da joj luk iz d... viri....a tek njen dečko....brrr...100kg sala...pa kad se to zatalasa.... Ma, ne volim kad me neko dovede u situaciju da budem zlobna! Evo, opet se nerviram... Sorry Rile ako sam ti pokvarila temu....ali ovo je bio odlomak iz romana toka svesti.... ;)
 
joj... koliko mi je trebalo da shvatim sta znaci to a.s.a.p. tek sam onda pitao jednog francuza i rek'o mi je sta znaci... sto se francuza tice, mislim da su ostavili najgori utisak na mene... mnogo su nadobudni... i misle da sve znaju najbolje... nisam verovao, ali, englezi su ekstra ljudi... ti, bar, sa kojima sam se ja druzio... posle sam otis'o u sofiju... bugari su... hm... oni su bugari... ukrali su nam auto... al' bio osiguran... irci vole da piju i nista ih drugo ne zanima... spanci i portugalci su nam, ipak, malko daleki... mada, ima i dosta dodirnih tacaka... a 70% italijana koje sam upoznao su bili homoseksualci... mislim... al' dobro, gledaju svoja posla... u zemljama beneluksa o nama misle kao, otprilike, amerikanci sto su mislili o crncima... tamo neke 1890... mada je lepo... od brisela do amsterdama se putuje 3-3,5h onim njihovim 'brzim' vozom... i tad, tjale, kupi ulaznicu... i odgledam tekmu... nemam pojma... u britaniji je mozda i najbolje... samo sto je vreme uzasno... kum mi je iz liverpula... kupuje stan u srbiji sad... nece vise da se vraca u englesku... kaze, o ovakvom zivotu uvek sanjao... to onako, generalno... mada ljudi ovde ne vole generalizacije... mozda je bolje da ne pricam... e, moram samo da kazem da mi je najveca zelja da odem u afriku.... mozda i da radim... zasto da ne... sad, kad pomislim, zeznuo sam se sto sam odbio bagdad... ako bi' se vratio do sad, vec bi' sebi obezbedio egzistenciju... al', pare volim, al' da trosim... ne da umrem za iste... valjda zato... to, dok sam mlad... posle cu mozda drugacije razmisljati... mada, i sad se razumem sa starijim osobama... hm... mozda je ovaj post ipak ispao predugacak... ne znam sta mi bi da pisem ovoliko...
 
e, jesam za diskusiju... al' ne diskusiju kakva se vodi na lj&s... na kraju se sve svede na neumesne seksualne posalice... i hvalisanja duzinom... mislim... nisam vam ja bas neki plejboj... cak ne pricam ni o onim devojkama koje su bile moje... mislim da nije dzentlmenski... ma koliko one dobre ili lose bile... uvek ih se lepo secam... ja sam vise za diskusiju u kafanici... kad je lagana muzika... svi rumeni od pitja... nasmejani... bez teskih, politicko-seksualnih tema... mada, ima toga svuda... i, onda samo ustanem i odem... kao sto sam i dos'o... sam... sledi svoj instinkt... to je bila neka reklama, jel da?
 
Kaze mi drugarica:"Mama mi je sredjiFala sobu i nije Fratila Fibratore gde treba....Popizdela sam!"...IzjaFa za Popizd......devla,devla, devla...Ja bi rileta na parno gras i da predFodi demonstracije....Kao Oslobodilac u II sF. rat...A iza njega muzika...DJ i trubachi u tamitju...Neki etno-tekno...Ma HLadno bi zbacio Fladu...A englezi su pederska bagra...;)
 
rile_laki_oblak:
e, jesam za diskusiju... al' ne diskusiju kakva se vodi na lj&s... na kraju se sve svede na neumesne seksualne posalice... i hvalisanja duzinom... mislim... nisam vam ja bas neki plejboj... cak ne pricam ni o onim devojkama koje su bile moje... mislim da nije dzentlmenski... ma koliko one dobre ili lose bile... uvek ih se lepo secam... ja sam vise za diskusiju u kafanici... kad je lagana muzika... svi rumeni od pitja... nasmejani... bez teskih, politicko-seksualnih tema... mada, ima toga svuda... i, onda samo ustanem i odem... kao sto sam i dos'o... sam... sledi svoj instinkt... to je bila neka reklama, jel da?
Ne brini....sve smo mi odavno očarane i zavedene....samo da izabereš koju ćeš.... Tebi je reklamiranje...uvek dozvoljeno.... ;) Eto, ovo nije bila sexualna pošalica. Molim "okrutnu" da me podrži.....
 
Cruella:
podrzavam.. pridrzavam.. sta god..
evo necu sexualno da se posaljujem...
i onako mi je dosta sexa...
rekoh vam vec.. 'ebe me hard... tj.. 'ebao me..
tuzna je to prica..
Hard?! Ovaj ovde...naš....Hard?!!! Čoveče!!! Pa kako ja ne znam za to?!!! E, tračara, tračara... gde si kad mi trebaš?!! Ups! Mislim da je ovo opet bila sexualna pošalica!
 
ludopileglodjekosku:
Hard?! Ovaj ovde...naš....Hard?!!! Čoveče!!! Pa kako ja ne znam za to?!!! E, tračara, tračara... gde si kad mi trebaš?!! Ups! Mislim da je ovo opet bila sexualna pošalica!

Ulazi brus willis u prodavnicu komp opreme i kaze "Daj Hard!...devla, devla,devla..eeeeEEEEEEEEEEEeeeeeeee tute kameeeeeeeeeraaaaaaaaaaa....Slusham kantri trenutno...Johnny Cash & Willie Nelson- Ghost riders in the sky...Jebozovno...Yippi aaaa Yeeeeeeee, Yippi aaaa Ooooooooooooooo...........;)
 
'el si gledao onaj film sa dzoni kesom? kad, na kraju, zaprosi njegovu drugu zenu na bini, ispred svih... ona isto bila pestradna umetnica, mislim... drug, koji mi je dao film mi kaze: pazi kraj, savrseno... meni i nije bilo bas nesto interesantno... mislim... onakav zivot, kakv je on vodio... totalni promasaj...
 

Back
Top