Net meeting

To je bolesno.....sta ce ti devojka sa neta...:) Ti mozes da se ponadas da je to neka riba da te lozi samo tako a da se na kraju pojavi potpuno drugacija osoba....:) Mislim da su jako male sanse da upoznas srodnu dusu preko neta...:)
 
tehnicar1:
Ljudi kakva su vasha razmisljanja i iskustva o upoznavanju srodnih dusha preko interneta?

Ja sam ovde malo vremena da bi ti odgovorio,imam svoje misljenje sto se tice uopste "ljubavi" a tek ove, nazovi virtuelne, ali prosli put mi je pile zapusilo usta...sad cutim... :D :D :D
Cuo sam da je ovde bilo par vezica...to je za nekog lepo...
 
Andjelčić:
To je bolesno.....sta ce ti devojka sa neta...:) Ti mozes da se ponadas da je to neka riba da te lozi samo tako a da se na kraju pojavi potpuno drugacija osoba....:) Mislim da su jako male sanse da upoznas srodnu dusu preko neta...:)


Nije bolesno .. ja sam dečka, sa kojim sada živim upoznala upravo preko Neta.

Bitno je razmisliti dobro sa kim želiš da se vidiš ... da li imate neke dodirne tačke ... koliko je dobra vaša komunikacija ... a, ne vidjati se sa svakim ko ti predloži.

Net može da bude ''spajalica'' ali i ne mora. Duše, traže načine da se pronadju, pa makar i preko neta :)
 
Ma, ja se uvek navucem na to. :mrgreen:

Jednom sam cak htela da idem za Australiju da se vidim sa Kinezom koji je 3 godine mladji od mene! :lol:
Oh, Boze... >__>
Ma, pricam samo sa odredjenim ljudima. Retko ko dobije moju paznju kad sam na msn-u. Uvek stavim away, pa imam opravdanje... :P
 
Dana2503:
Ma, ja se uvek navucem na to. :mrgreen:

Jednom sam cak htela da idem za Australiju da se vidim sa Kinezom koji je 3 godine mladji od mene! :lol:
Oh, Boze... >__>
Ma, pricam samo sa odredjenim ljudima. Retko ko dobije moju paznju kad sam na msn-u. Uvek stavim away, pa imam opravdanje... :P

Gde smo onooooooooooo staliiiiiiiiiiiiii???????

鮱鐱譿鋿珖釚礼?? ;)
 
Dana2503:
Ma, ja se uvek navucem na to. :mrgreen:

Jednom sam cak htela da idem za Australiju da se vidim sa Kinezom koji je 3 godine mladji od mene! :lol:
Oh, Boze... >__>
Ma, pricam samo sa odredjenim ljudima. Retko ko dobije moju paznju kad sam na msn-u. Uvek stavim away, pa imam opravdanje... :P

sta fali kinezima?! :D :D :D
Pa od toliko zgodnih,lepih,sarmantnih,zavodljiivih,bogatih forumasa(pitaj me gde su:)) ti bas kineza nasla... ;)
 
Citat:
Original postavio Andjelčić
Ma nemoj molim te...ja nisam rekla da ne moze da se nadje srodna dusa ali tesko..jer su ovde sve bolesnici!!!


I dragi gledaoci, to je bila nasha goshca Andjelchic.


Nemoj tako, ima pravo da kaze shta misli, ali ne sme da zaboravi da se nalazi u istom koshu, sa nama jer se inache ne bi ni oglasila.
 
tehnicar1:
Citat:
Original postavio Andjelčić
Ma nemoj molim te...ja nisam rekla da ne moze da se nadje srodna dusa ali tesko..jer su ovde sve bolesnici!!!


I dragi gledaoci, to je bila nasha goshca Andjelchic.


Nemoj tako, ima pravo da kaze shta misli, ali ne sme da zaboravi da se nalazi u istom koshu, sa nama jer se inache ne bi ni oglasila.

Ima pravo da kaze shta misli, ali tonom koji ne deluje kao vredjanje i omalovazavanje (to mogu samo ja :) ). Elem, mala je tezak pajser i njen komentar mi je prvo bilo smeshan, a zatim tuzan (nedovoljno tuzan da se sazalim)
 

Back
Top