U raju je lepo, ali u paklu je ekipa...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

menna

Primećen član
Poruka
919
Tvrdoglava u grehu, dusa mi mlako zali,
placam skupo ako bilo sta priznam,
i opet blatnim putem veselo koracam,
kao da sam svaku mrlju jeftinom suzom sprala...
Konce koji me krecu,
djavo spusta i dize,
pronalazim drazi u svemu sto je gadno,
bez groze silazim u mracno grotlo smradno,
i svakoga sam dana...za korak paklu blize...

Pakao je pun bludnika, slabica, nesrecnika...ali jos uvek ima mesta za mene... :shock:
 
Kaze odapeo Probisvet i ode kod sv. Petra da mu prelista grehe. Gleda sv Pera, kaze:
-Ti si sine celog, ali celog zivota, pio, pushio, kockao se, drogirao, bludnicio, krao Bogu dane i narodu novce, lagao i varao koga stignes... nema tu sta da se vaga, nego u Pakao!!!
I tako posalje mucenika k Djavolu na istinu.
Stize posle 2h puta, Probisvet, u Pakao, tamo svecani prijem na ulazu, docekuje ga Djavo, dobar dan - dobar dan... veli da ga malo upozna sa okolinom, konceptom, sistemom i ponudom. Krene tako da ga vodi kroz Pakao, pokazuje mu i prica...
-Jeli, jesi ti pushio mnogo tamo u zivotu?
-Jesam, kako nisam, ko Grk!
-Auuuu, pa tebi ce da legne onda ponedeljak... znas ponedeljkom nam stignu shleperi, pa pushimo, pushimo, dok se ne nadimimo iznutra ko dimljeno meso!!!
A, jel volis da se kockas?
-Uuu ja sam lud za kockom, ja sam se ceo zivot kockao, kockao i samo kockao... sve sam pare tu dobio i tu mi otisle!
-Aaaaa, pa tebi ce ond da se svidi utorak. Tada ti je ovde ko u Las Vegasu, svi se besomuchno kockamo. Kuca uzima sve, sasvim sigurno, pa na kraju kad ponestane svima love, onda nastane frka, pa se bijemo do iznemoglosti!
-E, a jel pijes i drogiras se?
-Da, jednom sam se samo napio u zivotu i od tada se ne treznim... a drogiram se od 6. godine, sve sam probao...
-Eeeee, sredu ces onda obozavati. Sredom uzmemo da cirkamo i cirkamo i cirkamo, dok se ne unezverimo, a onda stavimo ovako sve droge na jednu gomilu i takmicimo se ko ce vishe da poshmrka, zguta, zduva itd... Posle kad nas opale tripovi, paranoje i haludze, uzmemo da se dodatno podјebavamo medjusobno! Havarija!
-A jeli, jesi bludnicio, jesi jurio ****** po svetu?
-Jao kako nisam, celog zivota sam јebo sta stignem... od danas do sutra, bez trunke morala!
-Hehe, znas kako je ovde cetvrtkom... svaki cetvrtak, ko karneval u Riu i Love Parade na kub! Kad smo onako svi jos uvek pijani, krene karneval i posle 2 min padaju takve orgije, da ti se nece dici do sledeceg cetvrtka!!!
-E i jesi li ti gej... ili bar bi?
-Ne, nikako... sto?
-Uuuuuuuu, pa tebi se onda nece svideti petak :twisted:
 
e nasmeja ma vala.......znaci petkom sam u raju a ostalooooooo....
thedarksidexs1.gif
 
Lepo se dvoumim sad..te kolachici..te rakija..al..ipak..ja cu ovako-prvo u raj, da shacnem ekipu, okruzenje, zezanje..ako je bzvz..pa, uvek mogu da napravim neko sra*** , i momentalno me shibno dole.., jel `te :lol:
Sto sam smislila ovo, a? Jedino, ako je dole bzvz..kako cu ponovo gore?? :???:
Da`l bi me primili, ako zamolim onako..ljudski.. ;) :p
 
POLAKO, LAGANO

Neki ljudi prolaze brzim korakom,
brzim kolima, kroz život svoj,
brzo se kupuju i brzo prodaju
važan im je samo broj.

Kada zvoni sat, brzo bude se
brzo pertle šniraju
i sa osmehom od porcelana,
jedan za drugim marširaju.

Neki ljudi prolaze brzim korakom,
brzim kolima, kroz život svoj,
i u tom ringu bez rukavica
brzo oguglaju na bol.

A ja polako, a ja lagano,
provodim dane života svog,
a ja polako, a ja lagano,
u mome kraju tako je to.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top