help sa sajtom

<<<Shadow>>>

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
238
ovih dana ocu da napravim neki gamerski sajt ali mi treba pomoc sa igricama i time

sto mi treba je:

1. da mi svako predlozi makar jednu igricu za koju misli da je sada popularnija

2. da mi neko kaze za stanu novosti,koje igrice trebaju da izadju i koje su upravo izasle....

3. ako bas zeli da mi pomogne mogao bi da me doda na msn pa da mi malo pomogne i sa slikama i textovima

4.pomoc sa stranama, trebace mi oko 5,6 strana ja zasad imam:home,news,owner i forum trebace mi jos 2,3 a downloads mi netreba
 
free hosting ? :) Jel si nekad pravio sajt tako ? Veruj mi, nemoj da mislis da te obezhrabrujem, ali nece to da ti traje vise od mesec, dva...dzaba ti je da se trudis, ali ako imas volje, samo napred ;)
 
To su besplatne usluge, ti serveri non stop imaju problema, il sa azuriranjem podataka ili uopste sa brojem clanova. 10 sajta sam pravio, 10 puta je otisla baza sa svim podacima. Plati pa klati :)
 
da mi da slike itd.... i da kaze neke strabne ali rjesicu ja to sa stranama samo mi treba..... kad pocnem da pisem text i ubacjem slike i sve to poslje cu vam objasnjavat sada radim na izgled
 
domen???

tk valjda ako on radi

posto co.sr ne radi

ili tako neki ako ma jos a za hosting mozda 50mags(ne znam kako se pravilno zove) jer jedini on ima 50mb memorije a za sajt cu trebati da ga napravim iz 2,3djela mislim uploadovacu ga na vise mjesta
 
KAd uzmes free hosting moze ti se ladno desiti jedno jutro ustanes a sajta nema.
Ako vec hoces da se ozbiljno bavis time zakupi domen (to ce te kostati sve skupa oko 5 hiljada) na godinu dana i bar ce ti sve funkcionisati kako treba.
Od free ja sam bio dosta zadovoljan sa
www.web1000.com
Samo, ozbiljne svari se nikad ne rade na free hostovanjima.

A da ne pricam ako planiras bazu podataka i slicno. Takva hostovanja prakticno ne postoje besplatna. Postoje ali brate imas milion uslova, od toga da ti dnevni dolazak na sajt mora biti toliki i toliki do razno raznih drugih uslova.
KAd sam svojevrmeno sa drugom ucio PHP i jos neke zezalice i rad sa bazama na netu na kraju smo otisli i zakupili domen koji to podrzava cisto da bi ucili. Nismo mogli nista pametno da nadjemo a da je free, a veruj pretrazili smo pola neta. E sad. to je bilo pre 2 godine tako da su se stvari mozda promenile ali cisto sumnjam. Znas kako kazu. Ni kod babe nema dzabe ;)

A i da se ne lazemo. Jedna stvar je kadimas "cist" sajt sa adresom www.opisigara.com (ili nesto slicno) a druga kad imas razno razne dodatke, eklame i slicno.
 
ovako, mozes da probas sa Hearts of Iron 2, jeste da je stara malo, ali igra nas i dalje zaokuplja. Ja bih u slobodno vreme mogao da pomognem, i da napisem poneke recenzije o igrama.
 

Back
Top