Što mi dosadno

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
,, a ne uvek ,, nego eto tako ponekada ne znam više šta ću sa sobom ,, a znam da imam mnogo obaveza i sve nešto do pola ,,, ali tako kada me spopadne dosada ,, aaajooojjjj pa se vrtim ko luda ,, pa nokte pojedo ,, pa ,, menjam kanale na TV-u a i ne vidim ih ,, pa ovde neke teme ,, pa me sve smaraju ,, jel ima neko ideju ,, šta da radim
 
a daj staniMIrka pa to i ja kažem klincu kada ga tako spopadne ,, ali meni stvarno dosadno ,, pa čisto pitam narod ,,, jel zna neko kako protiv toga ,, ali imati u vidu ,, da mi se nista ne radi ,
 
Desi se i meni nesto slicno...
Ali onda padam u bedak sto ne radim te poslove kojih imam gomilu.
Pa idi da se zezas sa nekim drustvom.
A ako nema nikoga trenutno, ti se zezaj na chatu. Osim ako tamo ne pocnu tebe da zezaju :), malo je tamo onih kojima je samo dosadno :D
Ili hajde da se dosadjujemo zajedno:)
 
avesic:
a daj staniMIrka pa to i ja kažem klincu kada ga tako spopadne ,, ali meni stvarno dosadno ,, pa čisto pitam narod ,,, jel zna neko kako protiv toga ,, ali imati u vidu ,, da mi se nista ne radi ,

Ja u takvim situacijama odem negde...bilo gde u stenju, u centar pa gledam po buticima, ili neka kafa ili tako nesto......
 
Samantha Jouns:
Evo me radim...pa mi jos nema sefova pa malo krstarim...
ma ocu da menjam frizuru a i moram da kupim za majstora neki sexy hot crveni donji ves......

A ti, draga kako si? :)
U skladu sa vremenskim prilikama. Videla sam baš skoro i sexy i hot i crveni a, bogami, i na sniženju. Je l' 'majstor' onaj nevaljali što smo ga oplele?
 
Samantha Jouns:
a012.gif
 
Predlozi:
a) sex;
b) opelješi neku banku;
c) upiši tečaj Japanskog;
d) gang-bang;
e) skini se sa net-a i u šetnju;
f) hakeriši FBI;
g) udaj se/razvedi se
h) učlani se u neku sektu
i) snimi ploču il' CD
Odgovara li nešto od ponudjenog?
 

Back
Top