Vlakovi puni Srba

porin50

Ističe se
Poruka
2.137
Navalili Srbi opet na more, neka ih bolje da tu ostave što više novaca
i ugodno se provedu, slobodno dodjite nije preskupo.

Ovdje je članak iz danasnjeg broja Slobodna Dalmacija
Fotografirao sam digitalcem jer ga nema u internet izdanju
 

Prilozi

  • Dsc01499.jpg
    Dsc01499.jpg
    96,3 KB · Pregleda: 34
Nije mi jasno kako "vlak" od Beograda do Splita putuje samo 13 sati ,a bus do Rijeke 11 sati iako je to dosta blize a i bus je brzi od voza :-? .Nego ko kaze da nismo lukav narod svi idu vozom pa lokalni nacionalisticki debili ne mogu da upraznjavaju omiljeni sport busenje guma grebanje automobila sa srpskim tablicama . :mrgreen:
 
svetolik trpkovic:
Nije mi jasno kako "vlak" od Beograda do Splita putuje samo 13 sati ,a bus do Rijeke 11 sati iako je to dosta blize a i bus je brzi od voza :-? .Nego ko kaze da nismo lukav narod svi idu vozom pa lokalni nacionalisticki debili ne mogu da upraznjavaju omiljeni sport busenje guma grebanje automobila sa srpskim tablicama . :mrgreen:
Видећемо шта ће бушити када чују екавицу.
 
Ja u to sto pise jednostavno ne verujem.... ima ali ne puno... ja sigurno NIKADA necu otici u Hrvatsku na more, jer necu Hrvatima da ostavljam pare, necu popreke poglede i pretnje....
Ja najvise volim Grcku, ima lepo more, ostrva, pristojne cene, pravoslavci su....
 
svetolik trpkovic:
Nije mi jasno kako "vlak" od Beograda do Splita putuje samo 13 sati ,a bus do Rijeke 11 sati iako je to dosta blize a i bus je brzi od voza :-? .Nego ko kaze da nismo lukav narod svi idu vozom pa lokalni nacionalisticki debili ne mogu da upraznjavaju omiljeni sport busenje guma grebanje automobila sa srpskim tablicama . :mrgreen:
Traje 14 sati s nagibnim vlakom ICN,
mozes da preracunas na ovoj stranici putanja: vozni red\medjunarodni promet

http://www.hznet.hr/iSite3/Default.aspx?sec=92
 
svetolik trpkovic:
pa ja sam bio tri puta od rata i niko me nije rec rekao al buse zato novcanik hebem im sunce lopovsko :twisted: znam ja da je lepo more i sve ostalo al ga precerase sa cenama :-?
Познаник ми је ове године био у Дубровнику сат времена, и рекао - никад више. Искуства су различита, од места до места.
 
Pijanista:
Познаник ми је ове године био у Дубровнику сат времена, и рекао - никад више. Искуства су различита, од места до места.
Sat vremena je lijepo vrijeme za steci iskustva,
mogucnost da sretnes Hrvata ljeti u Dubrovniku prepunom gostiju
i steknes neugodan dojam jako je velika

Stvarno uvjerljivo, lazes garant
 
De_Sisti:
dobra fora.... :D

mada u grckoj mozes da prodjes sa manje para za isti kvalitet nego u hrvatskoj
pa tzv. vanpansionska potrosnja nije nista skuplja nego u Grckoj ,a ljubazni su otprilike kao i zatucani Dalmosi jedino sto sa njima nismo ratovali i iste smo vere pa nema tenzija ko u HR, ali generalno ni Grci se ne ubijaju da te usluze kao npr. Turci ,Marokanci i ostali indijanci .
 
porin50:
Sat vremena je lijepo vrijeme za steci iskustva,
mogucnost da sretnes Hrvata ljeti u Dubrovniku prepunom gostiju
i steknes neugodan dojam jako je velika

Stvarno uvjerljivo, lazes garant
Не лажем, из ЦГ су скокнули до Дубровника (у сваком случају би остали кратко), али имали су ту срећу да су налетели на ''великог Хрвата'', што је покварило утисак и скратило боравак. Ово наравно не значи да је свуда у Хрватској тако, али и пре рата у неким далматинским местима ниси могао наћи хлеба нигде, док је круха било.
 
To su ti Hrvati...
Nema veze koliko ovde ima debila koji bi opet da ih tamo pljuju i vredjaju,pa idu ali to nikada nije niti ce biti masovno kako bi neki hrvatski bolesnici zeleli..valjda im dosadno pa mole boga da im Srbi dodju da bi imali shta da rade...bocanje po autobusima i te fore..sick.
 

Back
Top