Kako igrati Warcraft 3 na Battle.netu?

Ako ima original... I ako moze da igra preko Battle.net-a... Warcraft ce sam skinuti patcheve...
Tako da... ukoliko ti pise "invalid CD-key" onda NIKAKO ne mozes da igras preko Battle.neta...


Znaci: Kupis igru koja kosta ~1600din (war3 + Frozen), instaliras, startujes, kliknes na bnet,. igra sama skine patcheve (oko 50mb = 1h sa 256k), i igras...
 
I ja sam imao pirata (dok nisam kupio novi komp) i instaliro sam neki patch i malo googlao i nasao crack za taj patch i mogao sam da igram na battle netu (verovatno nekom piratskom al bilo je dosta ljudi,sta vise bilo ih je previse).Dao bi ti crack al je ostao na starom kompu.Nego upregni Google i naces
 
ljudi a sto ne igrate preko hamatchi ja sam probao ovaj program i radi mi warcraft reign of chaos
moja mreza je srbija-do-tokia a pass 12345 skinite hamachi 945kb nije veliki i kad ga instalirate probajte uglavnom treba da igrice budu ista verzija! moj icq je415062744 ako nesto nije jasno pitajte me mozemo da se organizujemo da odigramo koju partiju jeste da je stara igrica ali je dobra. hamachi mozete skinuti ovde http://www.hamachi.cc/download/list.php
 

Back
Top