EMO...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

.imp.

Zainteresovan član
Poruka
147
zanima me koje za a ko protiv emovaca!!!
i razlozi!!
zasto vas nerviraju,zasto ih volite...da li ste vi slucajno emo!!
i tako...
paaa...pisite!
 
emo tipa oni tipovi sto pevaju welcome to the black parade sad ne mogu da se setim kako se zovu....
u svakom slucaju bljak su mi!
emo likovi> mata ih je dobro definisao... inace fora im je da nacrtaju kreonom suzu ispod oka....videla sam nekoliko njih.....:shock:
 
Mr.Masacre:
kao sto rekoh protiv sam zato sto je to pozerski punk po meni.......odnosno bolja definicija je
like a goth, only much less dark and much more Harry Potter

meni je emo bezveze
sa citatom se apsolutno slazem!
i sranje je sto je sad mnogo njih odjednom u tom fazonu ali dobro
 
ni ja ne gotivim emo muskarce...devojke su mi ok,totalno...
i ne znam zasto toliko ljudi ima nesto protiv emovaca...svi ih odjednom mrze,upravo zbog toga sto pokazuju osecanja...
 
ali nisu svi emovci takvi...takav ime je look..nista drugo..kao metalci npr..izgledaju odbojno,nafurano,strasno..a nisu takvi...samo ih treba bolje upoznati...
ipak predrasude su uvek tu...eno je nesto novo,zato svi tako ostro ocenjuju...
 
Nešto reče? :? :D

Sve mi to više liči na pomodarstvo da se izgleda nafrakano, našminkano, izopačeno da bi se privukla pažnja. Izgleda da muzički ne može pa daj druga sredstva. Tako je počeo i turbo folk. Pokazivalo se šta je ko imao i još uvek se pokazuje.
Pre se dokazivalo kroz muziku, šta ko ume da odsvira, da napravi pesmu, dobar koncert,.. Ima i sada toga, ali malo ređe. A i ovi pozeri odvlače pažnju izopačene javnosti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top