Yebi i prolazi...

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
Da li ima jos nekog ovde ko je up'o u tu fazu?

Znate kako izgleda ta faza?

Racimo da vam prva/prvi pridje ekstra dobra/dobar ribica/machualac a vi joj/mu 'ladno kazete - "E, ajd setaj, majke ti!" i pri tom to i mislite...
 
Zex:
Da li ima jos nekog ovde ko je up'o u tu fazu?

Znate kako izgleda ta faza?

Racimo da vam prva/prvi pridje ekstra dobra/dobar ribica/machualac a vi joj/mu 'ladno kazete - "E, ajd setaj, majke ti!" i pri tom to i mislite...
Mene ta faza drži već....poprilično dugo.... Kada me napadne bilion problema sa svih strana.....jedino što želim je da odem na neko fino mesto (poželjno pored vode) i popijem kafu sa nekim pored koga sam opuštena....ko me poznaje dobro i ne moram da mu objašnjavam zašto su mi oči promenile boju....neko sa kim mogu da ćutim i da mi bude lepo... A taj "neko" je uglavnom jedna od mojih drugarica..... I tada bi mogao i Bred Pit da priđe..... meni je svejedno....
 
Nikad nisam toliko na tri coska da ne mogu da podnesem neciju pricu (kad sam u takvom stanju, sedim kuci i cutim).. al moja drugarica je bas takva, i UVEK nam otera frajere, ... zato je vec godinama sama i postala je pravi namcor, ja uspem tu i tamo da zakacim nekog, kad ona ne gleda... :(
 
Inace, to "yebi i prolazi" je iz one anegdote kad coveku otmu auto, skinu ga do gola i zavezu natrcenog za drvo pored puta i jos ga izyebu. I kako ko stane da pita sta je bilo, on isprica i moli da ga odvezu, a oni se nasmeju pa ga jos i oni opamprce i ostave onakvog.

Posle pet -sest takvih, stane covek da ga ozbiljno pita sta se desilo, a on mu kaze -
Ma yebi i prolazi...

E, o toj fazi ja pricam.
Suvise me toga zviznulo po glavi...
 
Aaaaaaaa, ..... pa ja bih rekla po naslovu da ne odgovaramo na temu, al rekoh, kud svi Turci, tu i mali Mujo, .... Nisam nikad bila u toj fazi, to mi zvuci bas klinicki lose, .... il ostani, il nemoj brate ni da prolazis ovuda
 
princeza_paulina:
Aaaaaaaa, ..... pa ja bih rekla po naslovu da ne odgovaramo na temu, al rekoh, kud svi Turci, tu i mali Mujo, .... Nisam nikad bila u toj fazi, to mi zvuci bas klinicki lose, .... il ostani, il nemoj brate ni da prolazis ovuda
Po onome što se po Forumu priča o tvom ljubavnom životu....tebe su kraj tog puta vezivali poprilično često....
 
princeza_paulina:
u jeeeeee, po tome kako zakljucujes il ne znas dobro da citas, il ne shvatas bas najbolje ono sto procitas
Zadirkujem te, ženo....nemoj da se odmah ljutiš.... Danas sam princeza koju je nažuljalo zrno graška....pa blebećem koješta.... Evo i tebi ću, kao i Dani, da pošaljem malo čokoladne torte...ako je ovaj Hard, pre toga celu ne smaže.... ;)
 
ludopileglodjekosku:
Zadirkujem te, ženo....nemoj da se odmah ljutiš.... Danas sam princeza koju je nažuljalo zrno graška....pa blebećem koješta.... Evo i tebi ću, kao i Dani, da pošaljem malo čokoladne torte...ako je ovaj Hard, pre toga celu ne smaže.... ;)


El vidis sad kakva sam kad me sastavi :lol: Sad cemo Dana i ja da pocnemo da ucimo da brojimo: jedno parce torte, drugo parce torte, ...... Mmmmm, odoh ja, ne mogu sada da pricam punim ustima.....
 
ne desava mi se nikad... uvek imam volje da saslusam nekoga, ako vec misli da ima nesto da mi kaze... pa, mi, kod cika Rokija, kad popijemo malo, tu ima raznih prica... i moras biti taman toliko pijan da ih razumes... ako si premalo, cinice ti se dosadnim... ako si previse, opet neces moci da pratis... samo, ponekad ima ljudi koji preteraju... al' im nikad ne kazem 'odyebi'... nikad i ne psujem... osim kad gledam utakmicu... mada, ni tad ne psujem nesto ruzno... samo iz zezanja kazem: e, majke mu ga skarabudzim...
 

Back
Top