Idealno mesto da je izvedete...

A.G!

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
196
Palacinkarnica Amica vec dugi niz godina omogucava kvalitetnu uslugu i malo drugaciju ponudu od standardnih palacinkarnica.

Kao najstarija palacinkarnica ima veliku tradiciju. Svi koji su prolazili Skadarlijom u zadnjih 20 godina - sigurno su videli Amicu, a oni koji su se odlucili i da probaju njihove palacinke imaju najbolje uspomene.

Mnogi neznaju za drugu Amicu - u Misarkoj 7 (Beograd) - koja ima isti kvalitet i uslugu kao lokal u Skadarliji (Lokal u Skadarliji je nazalost zatvoren zbog "Da komsiji crkne krava").

Jedina razlika je sto vam lokal u Misarskoj 7 pruza daleko mirniju atmosferu - idealnu da izvedete (buduceg) partnera, celu porodicu ili pak da izadjete sa drustvom i na miru odigrate partiju bilijara (A u Amicu inace dolaze i neki ozbiljniji igraci bilijara bas zbog te mirne atmosfere i cinjenice da Amica poseduje jedan od najkvalitetnijih stolova za bilijar u Beogradu).

I sve to bez straha da ce vam iko narusavati vasu porodicnu veceru ili smetati prilikom osvajanja njenog/njegovog srca! Naravno konobari i komunikacija sa njima je jedinstvenog tipa u gradu i nemoze se lako opisati. Trenutno se planiranju i specijalne veceri koje bi omogucile jos bolje zadovoljstvo gostiju.

Amica je takodje krenula da vrsi dostavu svojih palacinki po narudzbini - zbog potraznje posetilaca za tim vidom usluge - i sto je najbolje dostavu vrse na manje-vise celoj teritoriji Beograda. Narudzbinu mozete izvrsiti putem telefona 3234776 / 3345 100 / 3247656 ili cak online direktno preko interneta

Lokal ima sirok izbor salata, slatih i slanih palacinki (i to ne standardnih tipa sa mlevinim mesom, kajganom, prebrancem itd sto se tice slanih, a sa prelivom od ananasa/narandze ili slatkim od treshanja/vishanja) - celokupan ponudu mozete videti na predhodno datom linku.

Cene su veoma povoljne, a porcije nekih "tezih" palacinki tipa sa Mlevinim Mesom i "najjacim" mogu da predstavljaju izazov.

Naravno vi se sad pitate zasto ja sve ovo pisem? Mnogo ljudi me inace pita za neki takav "mirniji" lokal u gradu, mimo sve opste pomame po internetu - "Gde izvesti devojku/decka i na miru uzivati?" i generalnim problemom dominiranja italijanske kuhinje u sferi dostave i vecito pitanje "Gde mogu da narucinm nesto a da nije Italijanska kuhinja?". Pa nasao sam lokal koji daje odgovor na sva ta pitanja - postao sam redovan gost i eto - da pomognem i njima i vama - dajem sve preporuke za ovaj lokal.

amica2qr8.jpg


I da bi lakse stigli do tamo:
amicapp5.jpg
 
A.G!:
Naravno vi se sad pitate zasto ja sve ovo pisem? Mnogo ljudi me inace pita za neki takav "mirniji" lokal u gradu, mimo sve opste pomame po internetu - "Gde izvesti devojku/decka i na miru uzivati?" i generalnim problemom dominiranja italijanske kuhinje u sferi dostave i vecito pitanje "Gde mogu da narucinm nesto a da nije Italijanska kuhinja?". Pa nasao sam lokal koji daje odgovor na sva ta pitanja - postao sam redovan gost i eto - da pomognem i njima i vama - dajem sve preporuke za ovaj lokal.

squirrel50.jpg


Mi veverice mnogo volimo kad je neko ovako dobar prema nama.
 
Autor teksta je zaboravio da kaze da su im palachinke postale krsh. Pre su bili super , ali sada su katastrofa. narucio sam pre jedno mesec dana da mi donesu, relativno blizu njih, doneli su mi dve slepljene palachinke sa ulepljenim shlagom preko...Ne bi bash da se brukam ako cu da izvodim devojku na neko "mirno" mesto...
 
_Saint:
Autor teksta je zaboravio da kaze da su im palachinke postale krsh. Pre su bili super , ali sada su katastrofa. narucio sam pre jedno mesec dana da mi donesu, relativno blizu njih, doneli su mi dve slepljene palachinke sa ulepljenim shlagom preko...Ne bi bash da se brukam ako cu da izvodim devojku na neko "mirno" mesto...

To shto su slepljene ipak mislim da je do transporta, a i valjda ne treba donositi zakljuvhke na osnovu malog uzorka...?
 
A.G!:
Naravno vi se sad pitate zasto ja sve ovo pisem? Mnogo ljudi me inace pita za neki takav "mirniji" lokal u gradu, mimo sve opste pomame po internetu - "Gde izvesti devojku/decka i na miru uzivati?" i generalnim problemom dominiranja italijanske kuhinje u sferi dostave i vecito pitanje "Gde mogu da narucinm nesto a da nije Italijanska kuhinja?". Pa nasao sam lokal koji daje odgovor na sva ta pitanja - postao sam redovan gost i eto - da pomognem i njima i vama - dajem sve preporuke za ovaj lokal.

Naravno, mi se samo pitamo da li si ti vlasnik ili suvlasnik ovog lokala ... jer ti preporuka izgleda kao plaćeni novinski članak.
 

Back
Top