LJUDI PA TREBA NAM VISE PLEJEVA!!!!

bjelicab

Zainteresovan član
Poruka
112
JA ne znam sto se svi toliko baziraju na centre od po 2 i po metra,kad je plej glava ekipe!!! Video sam u novina jednom posle osvajanja juniorskog zlata,sta je Muta(trener) rekao!!! Citiram: Imamo sjajne centre mislim da bi cela igra trebala da se svodi na njih!!! Mozda jeste u pravu da ih imamo,ali sta ce centar da radi bez dobrog pleja!!! Jer plej bi trebao da mu organizuje napad da bi dao kos!!! Mislim da nam i zato kosarka pada,ali posle ovakvih uspeha(mladi-zlato,juniori-zlato,kadeti-zlato,tu su i zene) to i ne mogu da kazem!!! A i Slavnic sad nije pozvao najbolje plejeve koje imamo(Marinovic,Popovic...)!!! Pa sta mislite??? ;-) :lol:
 
bjelicab u prvom postu rece zasto se svi baziraju na centre,i da centar nemoze nista bez pleja.Da centar nemoze nista bez pleja je tacno ali ni plej nemoze nista bez centra.Zamisli jednu situaciju:plej u ekipi nema centra preko 2m ili nije bitno koliko je visok vazno da je centar i on podje na ulaz i da polozi kad ono izadje neki centar iz protivnicke ekipe i buuuuuuuuuuuuuuuuum!!!!!!(plej zakuco preko ovog centra?) :shock: :roll: nene! Centar ga zalepio jer niko nije mogao da ga zagradi ili nekako zaustavi.Da bi ekipa bila dobra moraju da imaju dobrog i kvalitetnog igraca na svakoj poziciji a sad ko ce najvise da se iskaze to zavisi od igraca. :D
 

Back
Top