Markice, ima li šta zanimljivo medju ovim?

Vinetu

Zainteresovan član
Poruka
450
markice0001jz6.jpg
[/URL][/IMG]
 
Imam malog kralja Petra II, kao dečak, komplet serija bez pečata iz 1935-te, i
kralj Petar II, kao momak, 1939-te, isto komplet serija bez pečata. Interesuje me kolike te dve serije vrede jer su u vrhunskom stanju?
Imam još duplikata u periodu iz 1990-1996, i kompletne serije tog perioda u savršenom stanju.

Pored ovih sa slike imam još gomile nesortiranih, u kesicama, i drugim albumima, pečatirane, naše, čehoslovačke, madjarske, ruske i ostale neke nepoznate države. Sve prodajem zajedno sa albumima. Jedan album je Lindner made in Holland. Ostali neka srednja klasa. Ne mogu sve da postavljam jer ima mnogo. Postavio sam uglavnom one za koje mislim da nešto vrede. Ako se neko razume neka mi proceni ovo što sam postavio, ili se javite na mail ako je neko zainteresovan za otkup i dogovor. Lokacija Novi Sad
 
Prva serija iz 1935-Michel 300-314, po katalogu iz 2003 - 25 eur, serija iz ´39 Mi.393-407 - 36 eur.

od onoga sto nudite gore, ovako grubo, ne gledajuci katalog nema nista raritetno, za nase podrucje bi bile interesantne markice rajha koje nudite (takodje nista extremno retko) i cista juga, arcici i karneti. Bez kataloga se ogradjujem od dalje procene
Pozdrav
S.
 

Back
Top