WoW- Wrath of the Lich King

Pa jbg...ne znamo jos!Sad ce valjda da izadje nesto u GamePlay ili ScreenFun pa cemo da vidimo sta se desava,jer me jako interesuje!Znam samo nesto:novi kontinent Northend(ili tako vec nesto),onda Arthas(Lich King) njega treba koknuti,onda ne znam sta je to sa Death Knightovima...ne znam!
 
Brate bice havarija expanzija, bar mi se cini tako. Sve ce biti extra odradjeno, za razliku od tbc
ni dan danas nisam shvatio blood elfove i draenei-e, cemu te rase...i jos su na suprotnim stranama nego sto bi trebali da su. a i u outlandu su kripovi *****.
svejedno....
 
strajo:
Pa normalno..... KAD JE WOW MEDJU NAJJACHIM IGRAMA SVIH VREMENA!!! :lol: :lol: :lol:

wow je sranje

ode nasa strategija stara warcraft 3 je zakon

mnogo ljudi se toliko napalilo na wow da su morali da idu kod psihijatra na odvikavanje

jedno djecak je pobjegao od kuce i isao u igraonu posle skole i ostajao do rano ujutro i spavao je samo 4 sata. dolazio je ponekad kuci i govorio roditeljima da ce da spava kod druga na kraju nije ni u skolu isao nego igrao wow i policija ga je nasla i vise nesmje ni pipnuti kompjuter a pogotovo wow
 
dodgeme:
90% ljudi koji igra mmorpg placa da bi igrao i uziva u tome, ostalih 10% igra besplatne mmorpg (guild wars tu spada) i gadi se wow-u, e al 90% od ovih 10% nezeli sebi da prizna da bi pre igralo wow nego taj besplatni mmorpg

coece WoW mi se gadi zato sto ima trecorazredni pvp i zbog preplate, to je igra za klince koji vole orkove iz stripova i vise od 60% njih odvaja dzeparac od uzine i tih stvari da bi se preplatio :lol: mislim smijesno
 
A meni se gadi kada ljudi daju subjektivna misljenja i seru po necemu sto nije po njihovom ukusu...
Ne svidja ti se WoW?
Pa zaobidji ga onda... Ne moras da seres po njemu...
WoW nije dobra igrica?
A zasto?
Zato sto nije po tvom ukusu? Pa mislim... Zajebi i idi igraj GW
Zamisli sta bi bilo da WoW nema pretplatu?
I sa ovom cenom i ovakvom pretplatom igra 9 miliona igraca...
Kada bi se pretplata ukinula, broj igraca za godinu dana bi se kvadrirao

Najcesce sam do sada vidjao da igraci GW-a seru po WoW-u
A zasto? Sta je razlog? Ljubomorni su?
Ili su 9 miliona ljudi sirom sveta (kazem ljudi, ne deca, jer ima zaista zrelih ljudi) glupi pa ne znaju sta je dobro? Ma daaaj...
 
Skakavac7:
A meni se gadi kada ljudi daju subjektivna misljenja i seru po necemu sto nije po njihovom ukusu...
Ne svidja ti se WoW?
Pa zaobidji ga onda... Ne moras da seres po njemu...
WoW nije dobra igrica?
A zasto?
Zato sto nije po tvom ukusu? Pa mislim... Zajebi i idi igraj GW
Zamisli sta bi bilo da WoW nema pretplatu?
I sa ovom cenom i ovakvom pretplatom igra 9 miliona igraca...
Kada bi se pretplata ukinula, broj igraca za godinu dana bi se kvadrirao

Najcesce sam do sada vidjao da igraci GW-a seru po WoW-u
A zasto? Sta je razlog? Ljubomorni su?
Ili su 9 miliona ljudi sirom sveta (kazem ljudi, ne deca, jer ima zaista zrelih ljudi) glupi pa ne znaju sta je dobro? Ma daaaj...

Pa da... evo npr ja, ja se vucaram po onim blentavim piratskim serverima, igrao bih ja na orginalnom negonemam kreditnu karticu- 'de ste videli da trinaestogodishnjak ima kreditnu karticu? :lol: Bilo bi EXTRA bez pretplate- dash 4,5k i pichish... JAO MILINE :lol: :lol: :lol:
 
Da nema pretplate serveri bi definitivno bili preoptereceni :P

Inace ono gore nisam pisao nizakoga licno, nego mi eto tako doslo... Bolje da serundam po netu nego da bijem brata :D
Dodjem, kenjam, i lepo mi je... Poneki put sam ozbiljan, a nekad opsujem i zezam se
Ma internet je cudo :P
Evo poceh malo da grindujem neke stvarcice za reputaciju, polako se spremam da docekam expanziju, valjda nece biti kao za BC da ne budem tu kada bude otvaranje... Za BC sam cekao da mi uhakuju acc pa sam tek 4 meseca kasnije poceo da igram :P
Mada mislim da je jos rano za expanziju
 
Ma serem ti se na blizzard...Naprave super igru i onda joj udare pretplatu i onda je nemogu da igram...Zasto?!!!Smrc,smrc!:-( ... Vucaram se po piratskim serverima vec godinu dana i nakraju sam obriso wow,a u picku materinu!!!Zasto nepostoji nacin sa se sredi da igras besplatno to je stvarno glupo...Mamu li im blizzardsku...
 

Back
Top