Overlord

slika.jpg


Savvy?
 
nije SF ovo je igra u kojoj pljackas,palis(malo kasnije) i rusis sela i gradove sa malim djavolima koji ce za tebe napadati,zrtvovace se za tvoj health i donosi ce ti duse ili zlato.Imas kulu koju UPGRADUJES i kasnije Armory,Dungeon,Tower Heart,savetnika,dvorsku ludu i kasnije dve Empress.Ludilo!!!
 
932852_20070615_screen015.jpg

overlord-screen2.jpg

Minimum Requirements
- Windows XP.
- DirectX 9.0c
- Pentium 4 @ 2.4 GHz or Athlon 2400+
- 512 MB RAM
- Graphics Card: GeForce FX5700 / Radeon 9500 or above
- DirectX Compatible Sound Card
- 2x DVD-ROM Drive
- 4.5 GB Hard Drive Space

Recommended Requirements
- Windows XP/Vista.
- DirectX 9.0c
- Pentium 4 Core 2 Duo or Athlon X2
- 1 GB RAM
- Graphics Card: GeForce 7800 or Radeon X1800
- Sound Card: Creative Sound Blaster X-Fi Sound Card
- 2x DVD-ROM Drive
- 4.5 GB Hard Drive Space

Supported Graphics cards
- ATi Radeon 9500, 9600, 9700, 9800, X300, X600, X700, X800, x1300, x1600, x1800, x1900, x1950
- nVidia Geforce FX5700, FX5950, 6600, 6800, 7100, 7300, 7600, 7800, 7900, 7950, 8800
 
Heroji koji su uništili tvog predhodnika sada su korumpirane budale koje zbog ličnih interesa uništavaju svet! A ti, sadašnji Overlord, gospodar tame, sa svojom ''armijom'' impova (kojih ima četiri vrste) ispravljate krive drine u svetu! !!!GLUPOST!!!
 
BigMazi:
El Muerte,kazi mi samo kolko ti je sati trebalo da predjes Main quest u Fable ? Poceo sam, dobro napredujem, ali sam citao da je kratak :( istina ?


nije kratka ako resavate sve qustove ....ako resavate samo zlatne mozete preci za 15h i ispasti budala...meni je igra trajala vise od 2nedelje...


btw overlord je teski shit...zaobidjite! u pocetku izgleda cool ali kasnije popije unistal
 
BigMazi:
El Muerte,kazi mi samo kolko ti je sati trebalo da predjes Main quest u Fable ? Poceo sam, dobro napredujem, ali sam citao da je kratak :( istina ?
Pa main quest se moze preci za 10-12 sati....ali preporucujem ti da budzis lika sa sekundarnim questovima koji su mnogo zanimljiviji.
kao sto covek rece...dobra zabava koja se rpedje za nedelju dana.....ako igras 2-3 sata dnevno :D

Fable svima preporucujem...jedna od najlepsih igrica koje sam igrao...steta sto je kratka i linearna....a sa lakocom je mogla nadmashiti gothic samo da su se programeri malo potrudili.
 
Weliki problem overlorda je to sto je igra malte ne smesna...da su uradili malo ozbiljnije,npr.orci malo veci ili malo krvozedniji a ne neke male spodobe protiv malih patuljaka....
 
tommy gun:
Weliki problem overlorda je to sto je igra malte ne smesna...da su uradili malo ozbiljnije,npr.orci malo veci ili malo krvozedniji a ne neke male spodobe protiv malih patuljaka....


i sad and i say agen u are noob :-)


to nisu ''orci'' nego goblini...2nd igra je i zamsljena da bude smesna tj.parodija na fantasy svet,trece hobiti su napravljeni da izgledaju kao krvozedni hanibali,patuljci kao ludaci koje jedino zanima zlato dok su elfovi deprimirani luzeri koji zive u sumi koju kontrolise elf lord koji pati od nocnih mora...ljudi su smo priglupi cobani kojii misle samo na sebe i cuvaju ovce ...znam da ovo izgleda kao super zabava ali verujte da nije...igrivost je 0 sve zbog vasih namerno''retardirano'' napravljenih goblina koji igru ucine dosadnom za 2 h...preskocite ili puknite pare
 

Back
Top