koji tip ženske gradje se muškarcima najviše svidj

hary:
Čiji fizički izgled vam se najviše dopada.
Jelene Karleuše
Ane Nikolić
Vesne Pisarović
Anabele(fanky g)
Vesne (djogani)
Nataša Bekvalac
Meni iskreno najviše se dopada Vesna(djogani)jer ima lepe noge jedne od najlepših na našoj estradi,visoka je,ima lepu guzu i lepe grudi a i u faci je slatka.




Ana Nikolic (ima savrsene noge, izvanredno igra, ima lepu facu i vrlo je seksapilna ...)

Natasa Bekvalac (lepa je, ima fantasticno telo, ima seksi imidz i nije vulgarna...)
 
Nije da sam neki zagrizenik Svetlane Raznatovic.Ali izbor pada na nju.Sto se tice ponudjenih.Ana N.Zgo
dna.Ali joj one zablje oci kvare prosek.
Anabela Super izgleda lepa faca.Samo kada se unese u razgovor podseca me na Spasu iz (ljubav na seoski nacin Ili je to braca po materi)
Vesna Djogani kao Gorila u ljubavnom zanosu.Posebno kada igra i trese se.
Vesna pisarevic.Nije sto jwe Hrvatica ali pogled kao unedo jeb ane koze.
Natasa Bekvalac.Svidja mi se naglasak.zalosno tako mlada a tako isfrustrirana ali sa razlogom i ja da imam lice kao osusena kora pomoranze i ja bi se kreso sa dekama.Jer kada puder od znoja se skine samo corav nebi primetio kratere od akni koje nijedan kozmeticar pa ni gipsom nebi popunio.
 
Anonymous:
Nije da sam neki zagrizenik Svetlane Raznatovic.Ali izbor pada na nju.Sto se tice ponudjenih.Ana N.Zgo
dna.Ali joj one zablje oci kvare prosek.
Anabela Super izgleda lepa faca.Samo kada se unese u razgovor podseca me na Spasu iz (ljubav na seoski nacin Ili je to braca po materi)
Vesna Djogani kao Gorila u ljubavnom zanosu.Posebno kada igra i trese se.
Vesna pisarevic.Nije sto jwe Hrvatica ali pogled kao unedo jeb ane koze.
Natasa Bekvalac.Svidja mi se naglasak.zalosno tako mlada a tako isfrustrirana ali sa razlogom i ja da imam lice kao osusena kora pomoranze i ja bi se kreso sa dekama.Jer kada puder od znoja se skine samo corav nebi primetio kratere od akni koje nijedan kozmeticar pa ni gipsom nebi popunio.
Odakle ti to da Naraša ima kratere od akni.I zaboravio si da prokomentarišeš Jelenu Karleušu.
 
hary:
Mislila sam samo na njihov fizički izgled a ne i na njihovu lčnost

Zao mi je, ali u fizicki izgled ulazi i mentalni sklop... To je ono kad se kaze 'zraci lepotom'... Ovako ako gledam, deluju mi kao slike, a ja ne vidim nista privlacno u dvodimenzinalnim seksualnim objektima... Jednostavno, ne deluje mi ni jedna privlacno dok ne cujem sta ima u glavi...

A posto sam u vise navrata cuo sta navedene imaju u glavi, i sta umeju da kazu, ne da su mi lepe, nego su mi cak i ruzne...

I opet ponavljam (tj. citiram Balasevica):

Moja je draga najbolja,
Andjeo dobrog naboja,
Prosek u nedra prolje,
I eto ti carolije...

Druge mi zacas posade,
Bezbojnu ruzu dosade,
Drzimo palce vrag i ja,
Da potraje ta magija...
 
Čiji fizički izgled vam se najviše dopada.
Jelene Karleuše ---> nafurano
Ane Nikolić -------> pretenciozno
Vesne Pisarović ---> nabudzeno
Anabele(fanky g) --> prebudzeno
Vesne (djogani) ---> veliki BLJAK
Nataša Bekvalac ---> snmeshna je

generalni utisak ---->
kotzen.gif

puke.gif
 
Anonymous:
Anonymous:
Nije da sam neki zagrizenik Svetlane Raznatovic.Ali izbor pada na nju.Sto se tice ponudjenih.Ana N.Zgo
dna.Ali joj one zablje oci kvare prosek.
Anabela Super izgleda lepa faca.Samo kada se unese u razgovor podseca me na Spasu iz (ljubav na seoski nacin Ili je to braca po materi)
Vesna Djogani kao Gorila u ljubavnom zanosu.Posebno kada igra i trese se.
Vesna pisarevic.Nije sto jwe Hrvatica ali pogled kao unedo jeb ane koze.
Natasa Bekvalac.Svidja mi se naglasak.zalosno tako mlada a tako isfrustrirana ali sa razlogom i ja da imam lice kao osusena kora pomoranze i ja bi se kreso sa dekama.Jer kada puder od znoja se skine samo corav nebi primetio kratere od akni koje nijedan kozmeticar pa ni gipsom nebi popunio.
Odakle ti to da Naraša ima kratere od akni.I zaboravio si da prokomentarišeš Jelenu Karleušu.
bravooooooooo deckoooooo :lol: :D :lol:
 
Ne mogu da verujem...
Ja da sam musko okrenula bih se dobro za svakom od navedenih riba, sto znaci da doticne stvarno dobro izgledaju,... glas bih dala ipak Natasi Bekvalac (nije sto je Novosadjanka vec je stvarno naj riba u Srbiji) ... a ovi komentari muskog sveta mi uopste nisu jasni, ... cak sta vise potsetili su me na jednu situaciju...
Sedim ja na klupi u centru grada i pored mene sedaju dva tipa cije face nisam odmah smeknula... Kako su seli tako su poceli da komentarisu ribe koje su prolazile: te pazi ovu lopatu, pazi onu debelu, .. al ona ima lose noge, a tek ona sto je ravna ko daska i sve tako neki komentari... Nakon sto je dosla drugarica koju sam cekala, ustajem i okrecem se prema njima ne bi li videla na sta lice...i... odgovor verovatno i sami naslucujete... GABORI! Kako sam im videla face, malo je falilo da ne umrem od smeha... Ubedjena sam da im je bilo koja od tih "losih" riba prisla da bi se us... u gace...

Tako to obicno biva...
 
Anonymous:
Ne mogu da verujem...
Ja da sam musko okrenula bih se dobro za svakom od navedenih riba, sto znaci da doticne stvarno dobro izgledaju,... glas bih dala ipak Natasi Bekvalac (nije sto je Novosadjanka vec je stvarno naj riba u Srbiji) ... a ovi komentari muskog sveta mi uopste nisu jasni, ... cak sta vise potsetili su me na jednu situaciju...
Sedim ja na klupi u centru grada i pored mene sedaju dva tipa cije face nisam odmah smeknula... Kako su seli tako su poceli da komentarisu ribe koje su prolazile: te pazi ovu lopatu, pazi onu debelu, .. al ona ima lose noge, a tek ona sto je ravna ko daska i sve tako neki komentari... Nakon sto je dosla drugarica koju sam cekala, ustajem i okrecem se prema njima ne bi li videla na sta lice...i... odgovor verovatno i sami naslucujete... GABORI! Kako sam im videla face, malo je falilo da ne umrem od smeha... Ubedjena sam da im je bilo koja od tih "losih" riba prisla da bi se us... u gace...

Tako to obicno biva...

pa ako su tebi gore navedene "stvarno dobre" onda su najverovatnije ona dva tipa bili simpatichni, obichni momci ........ :P nekome ukus ne shtima kako treba.

nego, sta ti mislish, da bi se neko napalio na one silikonske lutkice? natasa bekvalac? ..... daj bre .....
 
pa s obzirom da slabo drzim do fizickog izgleda u smislu "dobro dupe, dobre sise, dobro telo" ..... teshko da cu vam dati neki konkretan odgovor.
ono shto me trenutno odbija je profil "riba" gore navedenih :wink: mislim, o tome nema priche.

mozda bi vam pomoglo da navedem neku poznatu licnost koja mi se svidja? ........ recimo Leticija Kasta. nadam se da je dovboljno poznata. jest da ne peva u City-ju pa ne znam dal je znate ..... ali ...... :wink: a od nashih, vrlo je privlachna Anica Dobra (ako je to ta ... nadamn se da se nisam ispalio za ime)

al ne budite tako loode da mislite da su natasa jeca ceca i kompanija neke dobre ribe, pa sta bi one bile bez silikona i sminki? ....... ajd povadite to pa ih bacite na ulicu ......... hihihiihihihi. mislim ..... gde je ukus ljudima? il TV stvarno tako jako ispira mozak.
 
Kapris:
Keeper:
pa s obzirom da slabo drzim do fizickog izgleda u smislu "dobro dupe, dobre sise, dobro telo" .....
....... recimo Leticija Kasta.

:lol: :lol: :lol:
Stvarno je nikakva ta Leticija... Idi bre...

samo primer ...... :roll: to sam dao samo da bih vam nesto rekao. jer da sam rekao da slabo drzim do izgleda, rekli bi mi da s.e.r.e.m
ona je jedina zenska iz novina i sa tv-a koja mi se ikad svidjala ....... eh ...... davno bilo :)
 
Keeper:
pa s obzirom da slabo drzim do fizickog izgleda u smislu "dobro dupe, dobre sise, dobro telo" ..... teshko da cu vam dati neki konkretan odgovor.
ono shto me trenutno odbija je profil "riba" gore navedenih :wink: mislim, o tome nema priche.

mozda bi vam pomoglo da navedem neku poznatu licnost koja mi se svidja? ........ recimo Leticija Kasta. nadam se da je dovboljno poznata. jest da ne peva u City-ju pa ne znam dal je znate ..... ali ...... :wink: a od nashih, vrlo je privlachna Anica Dobra (ako je to ta ... nadamn se da se nisam ispalio za ime)

al ne budite tako loode da mislite da su natasa jeca ceca i kompanija neke dobre ribe, pa sta bi one bile bez silikona i sminki? ....... ajd povadite to pa ih bacite na ulicu ......... hihihiihihihi. mislim ..... gde je ukus ljudima? il TV stvarno tako jako ispira mozak.

izgleda da je i ti neznas dobro,jer neznam kako nekome moze da se svidja tako uobrazeno stvorenje.
 
hary:
Keeper:
pa s obzirom da slabo drzim do fizickog izgleda u smislu "dobro dupe, dobre sise, dobro telo" ..... teshko da cu vam dati neki konkretan odgovor.
ono shto me trenutno odbija je profil "riba" gore navedenih :wink: mislim, o tome nema priche.

mozda bi vam pomoglo da navedem neku poznatu licnost koja mi se svidja? ........ recimo Leticija Kasta. nadam se da je dovboljno poznata. jest da ne peva u City-ju pa ne znam dal je znate ..... ali ...... :wink: a od nashih, vrlo je privlachna Anica Dobra (ako je to ta ... nadamn se da se nisam ispalio za ime)

al ne budite tako loode da mislite da su natasa jeca ceca i kompanija neke dobre ribe, pa sta bi one bile bez silikona i sminki? ....... ajd povadite to pa ih bacite na ulicu ......... hihihiihihihi. mislim ..... gde je ukus ljudima? il TV stvarno tako jako ispira mozak.

izgleda da je i ti neznas dobro,jer neznam kako nekome moze da se svidja tako uobrazeno stvorenje.

znanm, citao sam neke njene intervjue ... al pitanje je bilo o fizickom izgledu
 
Anonymous:
Ne mogu da verujem...
Ja da sam musko okrenula bih se dobro za svakom od navedenih riba, sto znaci da doticne stvarno dobro izgledaju,... glas bih dala ipak Natasi Bekvalac (nije sto je Novosadjanka vec je stvarno naj riba u Srbiji) ... a ovi komentari muskog sveta mi uopste nisu jasni, ... cak sta vise potsetili su me na jednu situaciju...
Sedim ja na klupi u centru grada i pored mene sedaju dva tipa cije face nisam odmah smeknula... Kako su seli tako su poceli da komentarisu ribe koje su prolazile: te pazi ovu lopatu, pazi onu debelu, .. al ona ima lose noge, a tek ona sto je ravna ko daska i sve tako neki komentari... Nakon sto je dosla drugarica koju sam cekala, ustajem i okrecem se prema njima ne bi li videla na sta lice...i... odgovor verovatno i sami naslucujete... GABORI! Kako sam im videla face, malo je falilo da ne umrem od smeha... Ubedjena sam da im je bilo koja od tih "losih" riba prisla da bi se us... u gace...

Tako to obicno biva...
heheehe... nice story :wink:

inacheeeeeeeeeeee..... obzirom da zaista ne znam ko su vecina nabrojanih devojaka/zena/azdaja/whatever moracu da opisem devojku koja bi me ubila na mestu....

relativno niskog rasta sa savrsenim nogama i guzom... ravan, cvrst stomak, relativno sroka ramena.... tamni ten i obavezno crna kosa (zelene oci su poseban dodatak) i mora da odise nekom vrstom misticnosti.... uz to mora da bude i neobavezno obucena, gotovo bez sminke na sebi i u ravnim cipelama/patikama...

e, da... i kad me pogleda da mi odmah padne na pamet pesma "you sexy motherfuc.ker" od Princ-a...
 

Back
Top