Pomoc oko java script

qwertynis

Zainteresovan član
Poruka
376
Postovani kolege. Molim Vas da mi pomognete u jednome.
Naime posto web od skora radim, pa sam naleteo na neke java appl. (jss) pa me interesuje njihovo implementiranje u html-u.
naime posto nisam vican programiranju u kodu (radim u "prostim" web designerima) pa me muci kako da recimo npr rollover image i slicno da "uguram" u html-izvorni kod koji dobijem kad napravim stranicu.
Ako me niste razumeli nemojte ni pokusavati da mi odgovarate jer stvarno nema smisla sto se ovde radi, i bicu prinudjen da se obratim "upravi" krstarice i banujem par nasilnika.
Znaci ako necete ne pokusavajte odgovoriti i maltretirati me.
 
blubokiz:
Probaj u tim "prostim" web designerima da nadjes opciju insert html code, to bi trebalo da upali
Hvala.To ima video sam. Znaci iskopiram izvorni java kod i samo "ispromenjam" odredjene paramatre ili nazive slika zamenim sa mojim datotekama i to je to. Hvala nadam se da cu se snaci.Mada "moji" prosti editori vec imaju neke rutine, nikako da nadjem onu rutinu rollover picture ali da mi bude uvecana slika Znaci kada je na ekranu mala slika, kada dodjes misom do nje ona se uveca. Znam da je fazon sa dve resajzovane slike ali mi uvek efakat isti ili mala ili velika..Probao sam...nece i bog, ali ako znas gde tu rutinu da nadjem (ili kako se zove) pa cu ja da je iskopam negde po appl (javi). Nadam se da razumes sta sam otkucao, jer nisam bas vest sa frazama iz web-a.
 

Back
Top