Ne diraj Vuco

R.Žiskar

Elita
Poruka
15.608
Tekst o štićenicima JUKOM-a urednik "Evrope" platio - otkazom

BEOGRAD - Glavni i odgovorni urednik nedeljnika "Evropa" Rade Stanić saopštio je danas da je dobio otkaz na, kako tvrdi, insistiranje predsednice Komiteta pravnika za ljudska prava (JUKOM) Biljane Kovačević-Vučo.

"Obaveštavam vas da od 1. avgusta više nisam glavni urednik nedeljnika 'Evropa', a zahvaljujući manipulacijama, lažima i podvalama Billjane Kovačević-Vučo, predsednice JUKO-ma", navedeno je u pismu koje je Stanić uputio medijima.

Stanić navodi da ga je o otkazu usmeno obavestio direktor "Njuzpresa" Ljuba Latinović, uz obrazloženje da je to od njega zatražio vlasnik lista Filip Cepter pošto je telefonom razgovarao sa Kovačević-Vučo. Stanić je, kako tvrdi, otpušten zbog teksta "Zatvori Terzića, hvataj Jovanovića" u kome se pominje i bivši šef Biroa Vlade Srbije za komunikacije Vladimir Popović, što je, navodi on u saopštenju medijima, Kovačević-Vučo shvatila kao hajku na njenog "štićenika".

Kovačević-Vučo danas je potvrdila Tanjugu da je zbog teksta, koji je ocenila kao "naručen", uputila protestno pismo redakciji i vlasniku "Evrope", ali je istakla da nije telefonom razgovarala s Cepterom i da od njega nije tražila da otpusti bilo koga.

Ona je dodala da je nameravala da tuži vlasnika lista, ali da to neće uraditi zato što je zadovoljna ishodom.

"Ako je (Stanić) dobio otkaz, zadovoljna sam. Zbog ovakvih stvari i treba da dobije otkaz. Međutim, nemam ništa sa njegovim otpuštanjem, niti sam to tražila od Ceptera", kazala je Kovačević-Vučo.

izvor : http://www.rtv.co.yu/sr/vesti/drustvo/drustvo/2007_08_06/vest_27528.jsp

E, tako to radi Jelena Shushunova....sta zakon? kakav zakon?
 
Joj ljudi, pa šta vam je... :roll:

Ovo nije ništa novo. To se već godinama dešava u našem demoNkratskom društvu :roll: :confused:

Moja mama je pre par godina radila istraživanje o "grobljanskoj mafiji" i kada su se pojavila imena nekih "jakih" ljudi uključenih u ovu rabotu...'ajde da ne iznosim sve pojedinosti, ali je kao dugogodišnji novinar ekspres bila premeštena u beogradsku hroniku, a višemesečni rad joj...pa pojeo vuk magarca... :roll: :confused:

Uopšte nisam iznenadjena postupkom ni vlasnika, čuvenog polupismenog prodavca šerpi , a obogaćenog uz pomoć Slobe i njegovih Ceptera, a o urednicima Evrope šta reći...vežu konja gde im gazda kaže... :confused:

Žalosno...pa kažu sloboda medija...aha...sada će čovek da piše o cveću i pticama...i tako...ako ga negde i prime... :roll: :evil:
 
De_Sisti:
aleksandar tijanic je dao dobar opis biljane kovacevic vuco:
"vi ste gospodjo, pola zena - pola konj"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nisam poštovalac lika i dela dotičnog, al' da ima bisera...ima... :lol: :lol:

Dok god nam se takve kobile muvaju javnim životom...'ebeš takav život :roll: :evil:

p.s. I da...apropo teme...ovaj novinar se oglasio javno i tema je prilično vruća pa smo čuli...koliko je takvih novinara popilo otkaz koji nisu ni imali prilike da se oglase... :roll: :confused:
 
ceta mala ali odabrana...

0401-aleksandar-pavlovic.jpg
 
Прво бих замолио аутора теме да Милана Босанца Јанковића из Босанске Дуб`це не назива тим страним именом а затим и да додам да је своје богатство увећао тако што је продавао оружје балијама за време рата, те је с тога он највећи измет којега је српска мајка испилила!
За Вучо већ поодавно знамо да је измет, а знамо и да ко чачка по измету мора да му смрде руке!!!
 
vucovw0.jpg


Док ове жентураче из тзв. невладиног сектора буду жариле и палиле Србијом, дешаваће се такве ствари... Која роспија је та Биљана, страшно!!! :twisted: :twisted: :twisted:

borkapavicevichr5.jpg
latinka1qv1.jpg
nkandic1on8.jpg
sonjabiserkokw7.jpg
sonjalihtcm6.jpg


А најгоре од свега је то, што су оне изнад закона, заштићене к'о бели медведи!!! Много се то осилило, бре! :twisted: :twisted: :twisted:
 
KoscheiBesmertnii:
Прво бих замолио аутора теме да Милана Босанца Јанковића из Босанске Дуб`це не назива тим страним именом а затим и да додам да је своје богатство увећао тако што је продавао оружје балијама за време рата, те је с тога он највећи измет којега је српска мајка испилила!
За Вучо већ поодавно знамо да је измет, а знамо и да ко чачка по измету мора да му смрде руке!!!

Aha...'ajde izvinjavaj za to đubre...mis'im samoprozvanog šerpaša Filipa Ceptera...mame mu ga...(nećem da pCujem, ja sam fina)... :lol: :lol: :lol:

Da...mnogima ovde ruke smrde do neba...al'...vraća se to...polako. :? :evil:
 
Strela:
vucovw0.jpg


Док ове жентураче из тзв. невладиног сектора буду жариле и палиле Србијом, дешаваће се такве ствари... Која роспија је та Биљана, страшно!!! :twisted: :twisted: :twisted:

borkapavicevichr5.jpg
latinka1qv1.jpg
nkandic1on8.jpg
sonjabiserkokw7.jpg
sonjalihtcm6.jpg


А најгоре од свега је то, што су оне изнад закона, заштићене к'о бели медведи!!! Много се то осилило, бре! :twisted: :twisted: :twisted:

Uf...'de ih stavi na sabajle...sad će mi ceo dan biti...bljak...al' i takvima se sprema kraj mandata...ukidaju im lovu, a one ostaju same u svojoj boleštini i izolaciji...vidiš da ni jedna nema ni roda ni poroda, a ovu jadnicu Vučo...pa nje se stide i ona dvojica što ih je rodila. :evil:
 
Strela:
vucovw0.jpg


Док ове жентураче из тзв. невладиног сектора буду жариле и палиле Србијом, дешаваће се такве ствари... Која роспија је та Биљана, страшно!!! :twisted: :twisted: :twisted:

borkapavicevichr5.jpg
latinka1qv1.jpg
nkandic1on8.jpg
sonjabiserkokw7.jpg
sonjalihtcm6.jpg


А најгоре од свега је то, што су оне изнад закона, заштићене к'о бели медведи!!! Много се то осилило, бре! :twisted: :twisted: :twisted:

gledaj ih kakve su..... sve sam tifusar do tifusara.... kao da su dosli preko prokletija...
 
:lol: :lol: :lol:
Ko zna odakle je ovo došlo, al' kako već negde spomenuh sve ih je okupio i organizovao vanredni profesor na Pravnom fakultetu u Novom Sadu, slovak, Dejan Janča, a po poslednjim informacijama koje ja imam naš ambasador u Madjarskoj...pa vi gledajte od kuda su babe mogle da izmile...ispod čijeg kamenjara..? :roll: :evil: :evil:
 
SANDRINAbg:
Uf...'de ih stavi na sabajle...sad će mi ceo dan biti...bljak...al' i takvima se sprema kraj mandata...ukidaju im lovu, a one ostaju same u svojoj boleštini i izolaciji...vidiš da ni jedna nema ni roda ni poroda, a ovu jadnicu Vučo...pa nje se stide i ona dvojica što ih je rodila. :evil:

Има ова Кандићка ванбрачно дете са редитељем Лазаром Стојановићем (познат по с*ању од филма "Пластични Исус") и ту има једна занимљива прича... Наиме, она је била најбоља другарица Лазаревој жени и практично су биле у исто време у другом стању, само што Лазарева супруга није имала појма да и Кандићка носи Лазарево дете! :shock: :roll: Накнадно је сазнала за "то" и наравно развела се од Лазара!

А ова Борка се удала под старе дане за оног дебила адвоката Николу Баровића, што се оклизнуо на кору од банане, кад је био у једној ТВ емисији са Шешељем и са њим има дете (мало за њене године). :lol:

А за остале не знам, мислим да и Соња Лихт има децу...
 
E stvarno Stello odakle ih izvuce,gadne su za medalju!!!! i fizicki i......

Ali sad ce mo da cujemo i one koji brane lik i delo gore uslikanih ne znam kako da ih nazovem....
Htela sam kobile ali ja voleeem konje:):) pa ne mogu.
 

Back
Top