bivse ljubavi...

pa sigurno im jeste dobro cim vise nisu sa tobom... ha haha... salim se, kralju... al' nisam mog'o da odolim... :D jao, jel vidite vi kako nije tesko reci nekome da se salimo? ovaj zivot je prekratak da bismo da kvarili ljudima oko nas... zato, otvaramo pivo... pustamo muziku... osmeh blagi... zivot je lep... stvarno jeste... kao vetar... kad slusas ono sto ima da kaze...
 
aaaaaaaahahahaha... yebes mi prase, dale92, al' sam krenuo to da napisem cim sam video da si odgovorio... sto sam nesto dobre volje veceras... a nije ni vasar... mozda odem na muziku veceras... nije iskljuceno... uvvek: sila kale bal... aj sukar ja kar... me mangavla daje... ola mengavla... ako vas neko pita, "sila kale bal" znaci "ima crne kose"...
 
rile_laki_oblak:
jel se zapitate vi ponekad sta rade i kako zive vase bivse ljubavi? neko sa kim se niste culi nikad posle raskida... kako zive? jel su srecni sad?
Ponekad me neki muškarac u prolazu dodirne mirisom koji užasno podseća na njegov.... ili me nečije oči pogledaju na isti način kao njegove....i tada mi zabride usne... i tada poželim da čujem glas Džonija Štulića....i tada se zapitam gde je....sa kim...i da li je srećan..... A onda shvatim da se previše oblaka spustilo niz Dunav kao niz tobogan....da dolazi još jedna jesen kada ću kisnuti sama....da se i ove godine....kao ni one prethodne neće setiti mog rođendana....i tada znam....dobro mu je i srećan je....
 
rile_laki_oblak:
aaaaaaaahahahaha... yebes mi prase, dale92, al' sam krenuo to da napisem cim sam video da si odgovorio... sto sam nesto dobre volje veceras... a nije ni vasar... mozda odem na muziku veceras... nije iskljuceno... uvvek: sila kale bal... aj sukar ja kar... me mangavla daje... ola mengavla... ako vas neko pita, "sila kale bal" znaci "ima crne kose"...

a parno gras - beli konj ... ;)
 
ludopileglodjekosku:
Ponekad me neki muškarac u prolazu dodirne mirisom koji užasno podseća na njegov.... ili me nečije oči pogledaju na isti način kao njegove....i tada mi zabride usne... i tada poželim da čujem glas Džonija Štulića....i tada se zapitam gde je....sa kim...i da li je srećan..... A onda shvatim da se previše oblaka spustilo niz Dunav kao niz tobogan....da dolazi još jedna jesen kada ću kisnuti sama....da se i ove godine....kao ni one prethodne neće setiti mog rođendana....i tada znam....dobro mu je i srećan je....

Ej ziFoteeeeeeeeeeeeeeeeeee
^^^ tesko ovo yeboteeeeeeeeeee.^^^^
Mani me se zivoteeeeeeeeeeeee,
oca ti *****.

;)
 
rile_laki_oblak:
jel se zapitate vi ponekad sta rade i kako zive vase bivse ljubavi? neko sa kim se niste culi nikad posle raskida... kako zive? jel su srecni sad?

Ja ne znam ni kako zivi moj decko kad ga vidjam svaki dan i kad se cujemo 7-8 puta za 24 sata! Sta cu kad im ne verujem gde su i sta rade, vazno mi je samo da im cujem glas.
 
znas kako...samo se sa jednom bivsom cujem ponekad,bili smo u vezi pre 11 god.,sve ostale su droljetine,ono...porusio sam vise "mostova" nego nato
da ih vidim da gore ne bih se ni ispishao po njima da ih ugasim.
 

Back
Top