bivse ljubavi...

rile_laki_oblak:
jel se zapitate vi ponekad sta rade i kako zive vase bivse ljubavi? neko sa kim se niste culi nikad posle raskida... kako zive? jel su srecni sad?

Heh.. Biv$e, pa uz to i ljubavi. Chuj molim te. Nikad nisam bio sa devojkom u koju sam zaljubljen, ali ni one nisu bile zaljubljene u mene tako da smo kvit. Dobro.. jesu bile zaljubljene u moju kitu i performanse :D Na ovo pitanje ne mogu da odgovorim, mada.. pitam se ponekad sa kim se kre$u moje biv$e i da li su postale jo$ vece fuxe posle mene ili su se primirile i spremaju se za udaju i razmnozhavanje
 
cLick - OR - Die:
Heh.. Biv$e, pa uz to i ljubavi. Chuj molim te. Nikad nisam bio sa devojkom u koju sam zaljubljen, ali ni one nisu bile zaljubljene u mene tako da smo kvit. Dobro.. jesu bile zaljubljene u moju kitu i performanse :D Na ovo pitanje ne mogu da odgovorim, mada.. pitam se ponekad sa kim se kre$u moje biv$e i da li su postale jo$ vece fuxe posle mene ili su se primirile i spremaju se za udaju i razmnozhavanje
Kako vreme odmiče....sve su mi fascinantnije tvoje izjave..... Posebno ta terminologija: fukse..performansi....razmnožavanje... Ako ikada napišeš knjigu...volela bih da dobijem jedan primerak.... :evil:
 
ludopileglodjekocku:
Kako vreme odmiče....sve su mi fascinantnije tvoje izjave..... Posebno ta terminologija: fukse..performansi....razmnožavanje... Ako ikada napišeš knjigu...volela bih da dobijem jedan primerak.... :evil:
Govorim narodnim jezikom da me cela Krsta razume. Knjigu necu pisati, ali cu odraditi par hitova za Grand prodak$n. Dobija$ CD i kasetu medju prvima obecavam :)

Dotoru Hofmanu da se zahvalim na moralnoj pridr$ci i podsetim na mudre rechi vreme$nog prodavca koji je stajao na pochetku mosta u M. Pupina u NS i valjao party narodu lepinje sa kajmakom za 100 din (strancima 150)

- Sinko. Samo zdravlje. Kajmak, domaca rakija i trece po izboru :lol:
 
ne znam.... sa nekim i sam i dalje u nekom povrshno-kres-prijateljskom odnosu....
ono.. tu smo ako nekom neshto zatreba... ponekad se vidimo.. redje se i kresnemo... al nije ono da se druzhimo il neshto.... bash onako neorganizovan odnos....
za vecjinu ne znam ni gde su ni shta rade..... za ponekog i chujem.... e sad.... za one koji su bili dobri nek im je sa srecjom... a za ove druge... pa recimo da cje oni biti u redu ako nikad vishe u zhivotu ne nalete na mene....
generalno ne razmishljam o onome shto je bilo... u bilo kom smislu... iscrpljuje me pomisao da vreme otiche... i nekako mi sve onda postane strashno i konachno.....
 

Back
Top