BRED PITT

Trenutno jedan od najboljih glumaca.Prije sam mislio da mu popularnost raste samo radi izgleda, ali ... strasan je i kao glumac.Filmovi poput Snatch, Fight Club, Twelve Monkeys, Se7en uvrstavaju se u najbolje filmove sto sam ikad gledao.Iako ima jos puno dobrih ostvarenja, ali po meni se ova 4 izdvajaju
 
Ginger:
Idiot zamishljeni.Ne mogu da ga podnesem.Toliko je odvratan i antipatichan.Mrzim ga !
Jedina dobra uloga mu je u 12 Majmuna.Dobro je tamo odglumio i nigde vishe.

Mozes ga mrziti ili ne mrziti, ali covjek je pokazao da je kvaliteta.I bez uvreda ako za njega mozes reci da je los onda sigurno i nisi bas neki mega znalac kad su u pitanju filmovi.I jos reci da je jedini dobar njegov film 12 majmuna ... Pogledaj zaradu njegovih filmova, ocjene i td ... pa onda reci tako nesto.Samo primjera radi 4 njegova filma na imdb.com se nalaze na listi top 250 filmova svih vremena, a glasaju gledatelji, sto znaci da i ljudi misle da je pravo dobar, a mozes pogledati i s kojim je imenima radio ...A nisi naveo ni jedan valjan razlog sto mislis da je los.Pretpostavljam da nisi bas gledao puno njegovih filmova ...Evo ja sam nabrojao nekih njegovih 20 filmova i svaki od ovih je bio pravi hit tako da ...Ne racunajuci okorjele lavove (Al Pacina, De Nira.Sean Connery, Dustin Hoffman i td ...) sigurno jedan od najboljih trenutno glumaca

A River Runs Through It
Kalifornia (Brad Pitt,Juliette Lewis, David Duchovny)
Interview with the Vampire (Brad Pitt, Tom Cruise, Antonio Banderas, Kirsten Dunst)
Legends of the Fall (Brad Pitt, Anthony Hopkins)
Se7en (Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, Kevin Spacey)
Twelve Monkeys (Brad Pitt, Bruce Willis)
Sleepers (Brad Pitt, Robert De Niro, Dustin Hoffman, Kevin Bacon)
The Devil's Own (Brad Pitt, Harrison Ford)
Seven Years in Tibet
Meet Joe Black (Brad Pitt, Anthony Hopkins)
Fight Club (Brad Pitt, Edward Norton)
Snatch. (Brad Pitt, Benicio Del Toro, Jason Statham)
The Mexican (Brad Pitt, Julia Roberts, James Gandolfini)
Spy Game (Brad Pitt, Robert Redford)
Ocean's Eleven (Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Andy Garcia, Julia Roberts)
Troy
Ocean's Twelve (Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, George Clooney, Julia Roberts, Andy Garcia, Matt Damon)
Mr. & Mrs. Smith (Brad Pitt, Angelina Jolie)
Babel (Brad Pitt, Cate Blanchett)
Ocean's Thirteen (Brad Pitt, George Clooney, Al Pacino, Matt Damon, Andy Garcia)
 
On glumi u fantastichnim filmovima,ali on kao on nije neshto ekstra.Nema uloge koje je teshko odglumiti.Setio sam se Vavilona,tamo moram da priznam dobro je odglumeo[ona scena kad kaze sinu da se majkom sve u redu,a skrva tugu].Po meni on nije nikakav glumac.Uporedi ga sa Adrijenom Brodijem i sa Leonardom DiKaprijem.
 
Garfield_Mo:
Trenutno jedan od najboljih glumaca.Prije sam mislio da mu popularnost raste samo radi izgleda, ali ... strasan je i kao glumac.Filmovi poput Snatch, Fight Club, Twelve Monkeys, Se7en uvrstavaju se u najbolje filmove sto sam ikad gledao.Iako ima jos puno dobrih ostvarenja, ali po meni se ova 4 izdvajaju
SLAZEM SE!!!!Odlican je i u Babelu,a u Kaliforniji je extra odglumio negativca.
 
bred pit je fenomenalan glumac.....kao sto rece decko mogu da ga ne vole samo oni koji nisu pratili njegove fimove...on ce kao i leonarno uvek biti prvo osudjivan na osnovu izgleda,ali po meni su obojica glumchine.....
 
lebac pit........nisam cuo za njega.....za breda jesam al za hleba.....aaaaa jok bre :lol:
sve sve i nekako ali kad u Snatch-u pocne da prica sa ciganima izmedju sebe...da me guzi ceta crnaca ne mogu da provalim sta balave :lol: :D
 

Back
Top