Paralelni svetovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jesmo, diskutovali smo o paralelnim svetovima ali na temama koje nisu namenjene tome. Mozda i ima neka u naftalinu sa slicnim naslovom, mrzi me da trazim. Al' evo ponovicu se;
Na paralelne svetove gledam kao na odjeke nase culne stvarnosti. Kriju se u svetlosti poput zapisa na filmskoj traci. Identicni su i neotudjivi od orginala.
Elejna@
Posto si nova na forumu, kad otvaras temu budi malo opsirnija. Navedi bar razloge zbog cega otvaras novu temu. Govorim iz slicnog iskustva. No hard feelings.
 
To je nešto što ja često govorim otvaračima tema. Dajte, ljudi, napišite pola stranice obrazloženja. Svoje stavove, razmišljanja, razloge zašto mislite da ta tema treba postojati. Ali nema koristi od te moje priče. Da sam mod, svaku temu započetu na način kako je počela ova automatski bih brisao, bez čitanja.
 
Ja sam kupila knjigu "Paralelni svet" na sajmu knjiga,pocela da je citam i shvatila da su to gluposti. Ne znam ni zasto sam je kupila kad sam ja plasljiva,a tamo postoje svakakve price. poklonila sam knjigu sestri. Mislim da paralelni svetovi ne postoje,ali nista nije sigurno...to je samo moje misljenje,a ja nisam strucnjak za to.
 
Ja verujem da postoje, i ne samo to,vec da svaki sadrzi neku vrstu kopije nas samih... Iduci ka visim nivoima egzistencije, desice se neka vrsta otkrica,pa potom i fuzije visestranih `nas` u jednu superiornu multi-licnost.. Nesto sam citao o tome...
 
MasterYoda:
To je nešto što ja često govorim otvaračima tema. Dajte, ljudi, napišite pola stranice obrazloženja. Svoje stavove, razmišljanja, razloge zašto mislite da ta tema treba postojati. Ali nema koristi od te moje priče. Da sam mod, svaku temu započetu na način kako je počela ova automatski bih brisao, bez čitanja.
Veruj mi mastere da bih i ja veoma rado zalepio peglom po sred face nekoga kad postavi ovakvu temu,ali vezane su mi ruke sve dok tema ima jasno znacenje,nije nebitna,pripada ovom delu foruma,i nije uvredljiva...Ali,poshto se ova pretvorila u spam,sa zadovoljstvom :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top