Kako se slažete sa njegovom sestrom

Memory

Zainteresovan član
Poruka
391
Pošto je tema svekrve prilično posećena, hajde da čujemo vaša iskustva u pogledu njegove sestr tj. zaove.
Moje iskustvo je do sada prilično haotično i nikada nisam načisto na čemu sam sa njom. Prvo 9.godina je satrija od njega i nemaju nikakav odnos niti bliskost.
Živimo sa njegovim ( i njenim ) roditeljima, ali bilo je par situacija koje su me vidno iznervirale jer je pokušavala da se trpa u neke naše odluke.
Upada u naš deo kuće kada nismo tu (jer i dalje je to "njena kuća"), pretura mi po stvarima i ne retko se sama posluži istim bez toga da me obavesti - jednostavno samo vidim na njoj...
Kada puknem, uvlači se,sva je slatka,navodno nas podržava...
Svoju majku mi ogovara kada ne može nešto da joj dokaže - ili je ubedi da uradi nešto što je njoj potrebno, ali u suprotnom piju kafu zajedno (živi nedaleko od nas).
Aj sad malo vi!!! ;-)
 
Dobra je kad smo zajedno,ali kad ode kod svoje mame onda je to druga prica.
Ne trudim se ni ja neshto oko nje,pazim shta pricam,lepo se ponasham i teram po svome,nije bitna.
Kad bih je uhvatila da mi njushka po stvarima,lepo bih otvorila sve ormane i povela je u razgledanje,za sledeci dolazak bih se potrudila da polepim slike nekih dobrih razgolicenih muskaraca
 

Back
Top