Dobro jutro ljubavi

dajanijegara

Zainteresovan član
Poruka
320
Jutro na moru. Ubrao je jednu belu ruzu iz vrta hotela u kome smo odseli. Polako je usao u sobu i poceo da me lagano dodiruje tom ruzom koja je jos bila vlazna od rose. Tiho je poceo da mi sapuce neke lepe stvari na uho. Onda me je probudila hladnjikava kap rose sa ruze i njegov slatki glas. Poljubio me je i rekao: Dobro jutro ljubavi.

Koje je vase najromanticnije "dobro jutro" ?
 
Uh, ja sam malo ''operisana'' od takve romantike, meni je to sa ružom i ''ljubavi moja'' više patetika... Ali svi mi imamo različita viđenja ljubavi i romantičnih stvari...
Najlepše bi mi jutro bilo da se ja pre njega probudim, da mu spremim doručak... da ga probudim, poljubim,... da je tiho... da smo negde u prirodi... da nigde ne žurimo... ako smo pored mora, onda bi to jutro počelo zorom...
 
"Debela....( onda dobijem jastukom u glavu)..ustaj debela....aaaaajde debela ustani.... " .. i onda se razbudim i ...tako.. :mrgreen: ....ili kada me probude njegovi poljupci svuda po mom telu.... to mi je najlepshe budjenje..... :D
 
Sokolica_M:
Uh, ja sam malo ''operisana'' od takve romantike, meni je to sa ružom i ''ljubavi moja'' više patetika... Ali svi mi imamo različita viđenja ljubavi i romantičnih stvari...
Najlepše bi mi jutro bilo da se ja pre njega probudim, da mu spremim doručak... da ga probudim, poljubim,... da je tiho... da smo negde u prirodi... da nigde ne žurimo... ako smo pored mora, onda bi to jutro počelo zorom...


Ja cesto patetisem, pa sta sad... Nije kraj sveta :P
 
Ja sam veoma romanticna!!!Jos kao devojcica bila sam mastovita i zamisljala sam svoj zivot kao najlepsu bajku,zamisljala sam svog princa na belom konju koji me obasipa poljupcima i svojom ljubavi!!!Medjutim,DOBRO JUTRO!!!!!Cini mi se da sam i ja upala u glupu zivotnu svakodnevnicu iz koje se vise nikad necu iscupati,a najgore je to sto pocinjem da gubim ono dete u sebi,gubi se ona decija naivnost i dobrota i pocinjem shvatati koliko su ljudi zli i surovi!!!!!Ja jesam nepopravljivi romantik,ali dosta sam se razocarala i u zivot a narocito u muskarce,tako da nisam sigurna da bi i romantika upalila kod mene!!!
 

Back
Top