Novi moderator

Ko je po vama najpodobniji za novog moderatora?


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .

Ben_Adam

Poznat
Poruka
7.834
S obzirom da je ovaj podforum skrenuo sa svoje prvobitne teme i pretvorio se u svaštaru, krajnje je vreme da nađemo moderatora, moderatora koji nam odgovara - toleriše slobodniji razgovor, ostavlja jednu temu za off-topic razgovore, obavlja svoju dužnost u pravom smislu, tako da svi budu zadovoljni i voljni da ovde provedu vreme u normalnim uslovima. Ali opet, to nisu svi potrebni kriterijumi za postavljanje moderatora: Isti mora biti iskusan u moderisanju(Ne na Krstarici, već uopšte), mora biti aktivan, duže prisutan, poznat korisnicima.
U razgovoru sa Lannister Lion-om, došli smo do tog zaključka. On je predložio mene za moderatora, a ja bih ipak da imamo glasanje. Administator je obavešten o glasanju.
Molim vas da se putem ankete izjasnite ko bi po vama bio najpodobniji za moderisanje, vodeći se gorepomenutim stavkama.
Takođe imajte razumevanja ukoliko neko ko vama baš odgovara nije postavljen na listu - za to postoji razlog.
Anketa je otvorena do 25. Avgusta, do kada bi trebalo da se odluchi, kada bi Administrator, nadamo se, preuzeo potrebne korake.
 
salim se..posto znam da ces me ubiti ako ne bude po tvom...onda cemo ovako..predlazem tebe jer mislim da si ozbiljan..u sve se petljas..stalno te ima negde...na forumu mislim.....pa trebam li jos? :lol: :lol: 8-) 8-)
 
Ja sam glasala i za sebe,jer smatram da bih dobro radila taj posao,ali ne bi mi smetalo da bilo ko drugi bude mod na ovom 4umu...Inace,ja sam vec mod na 2 foruma na netu...Volela bih i ovde,jer ovde sam najduze...
 
MadonnaGirl:
Ja sam glasala i za sebe,jer smatram da bih dobro radila taj posao,ali ne bi mi smetalo da bilo ko drugi bude mod na ovom 4umu...Inace,ja sam vec mod na 2 foruma na netu...Volela bih i ovde,jer ovde sam najduze...
Dva sa najvishe glasova takodje mogu da udju u obzir, samo ako ishta udje u obzir...
 
auuu tezak izbor..uhhh moram da razmislim u dilemi sam sweet_jane madonnagirl i ben_adam..dao bih glas svakom od njih ali..ipak cu sweet ali ni drugi nisu na odmet..a i da je bilo mene ne bih glasao jer sam ja previse neozbiljan za taj posao i moracu da spamujem tako da mene iskljucite mislim ko hoce da glasa a daj boze da nece niko..
 

Back
Top