Novi moderator

Ko je po vama najpodobniji za novog moderatora?


  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
Broken Brain:
Ben je tezhak komplexash...
Ti izgleda imash neshto ozbiljno protiv mene... Ako me poznajesh, u redu... A da li me poznajesh?
Da razjasnim, jednom ZA SVAGDA:

Ova tema je otvorena sa tezhnjom da se uspostavi i odrzhi neki tok normalne komunikacije, pre svega zato shto smo nekolicina nas (chitaj: 50% min) i ovako prijatelji, a forum nam sluzhi kao mesto za relaksaciju i ubijanje vremena.
Dakle, da bi se tako neshto ostvarilo, potreban je moderator, iz, nadam se, ochiglednih razloga. Opet, razlog za otvaranje teme nije moja zhelja da postanem moderator - tezhim nekim mnogo drugachijim, i za mene bitnijim stvarima. Kojim, ne zanima te, niti ima potrebe da dodajesh josh na vetj gore navedeno.
Shto se mene tiche, ukoliko vam smetam, mogu veoma lako da odbijem svoje glasove, ili da ignorishem bilo kakvu intrigu u vezi situacije. Ali je zbog takvih stvari i odrzhano glasanje, da bi se doshlo do reshenja.
Ponavljam: ukoliko se Admin smiluje da nam pomogne u reshavanju problema, u shta sumnjam, zatrazhitju mu dva statusa - za dvoje sa najvishe glasova.

U budutje, ukoliko nemash neshto korisno, zanimljivo ili pak, argumentovano da kazhesh, onda nemoj to ni chiniti.
Napominjem ti da sam ja na forumu zbog sebe i svojih prijatelja, a ne zbog tebe, stoga me ti ne mozhesh sankcionisati.
Josh neshto shto treba da ti razjasnim, ili pojasnim?

S poshtovanjem,
Ben Adam
 
duky:
to sto je on otvorio temu, ne znaci da on mora da bude moderator...
pa, normalno da je redovniji od mene, kad ja nisam sklon spamu :D ...a vi ovde samo spaaamuuujeeeteeee...
Zbog ovakvih postova i stava, odnosno prilaza prema konverzacijama i nisam smatrao da si podoban za listu. Rekoh ranije, ukoliko neko smatra da bi trebalo da dodamo nekoga, neka pojasni zashto, pa ako to bide izgledalo kao pristojan razlog - nikakav problem.
I naravno, ne znachi da ja treba da budem moderator, ni najmanje.

Inache, nechije iskustvo u moderisanju nije presudno. Shtavishe, jedino je dodatni poen. ;)
 
Broken Brain:
Ben to shvata ozbiljno...
O, Sveta Kravo...

Shvatam forum onako kako sam vetj rekao. I to je kraj.
Ne radi se o nivou ozbiljnosti, vetj o zhelji da sredimo stvari.
Moderisanje ne podrazumeva smaranje, brisanje postova sa par nezgodnih komentara, pasoshku kontrolu, KDK... :roll:
Pod moderisanje smatram brisanje ovih tema koje su izlizane, neprikladne, ne pripadaju forumu, spajanje istih tema, pravljenje novih lepljivih...
Jednostavno, odrzhavanje, osvezhavanje. Chisto da boravak na forumu - koliki, toliki - bude prijatan i zabavan...
 
@Madonna
To sto je neko vec negde moderator moze da bude samo bolje jer vec ima iskustva u tome. Ali ne verujem da cu ja biti. Uskoro se zatvera anketa i najverovatnije ce te biti ti i Ben.
@Ben
*u vezi Brokena* O'ladi malo...sta se odmah primas.... ;)
 
@Madonna
To sto je neko vec negde moderator moze da bude samo bolje jer vec ima iskustva u tome. Ali ne verujem da cu ja biti. Uskoro se zatvera anketa i najverovatnije ce te biti ti i Ben.
Istina, mozhe biti samo bolje. Nei smatraju to shto je neko vetj moderator na nekom od foruma Krstarice nepravdom, ali shto se mene tiche, ne...
Elem, anketa tje da odluchi, ali glavno pitanje je hotje li se Admin smilovati...


@Ben
*u vezi Brokena* O'ladi malo...sta se odmah primas.... ;)
Samo odgovaram, to je i svrha foruma...
 
Ben_Adam:
Ti izgleda imash neshto ozbiljno protiv mene... Ako me poznajesh, u redu... A da li me poznajesh?
Da razjasnim, jednom ZA SVAGDA:

Ova tema je otvorena sa tezhnjom da se uspostavi i odrzhi neki tok normalne komunikacije, pre svega zato shto smo nekolicina nas (chitaj: 50% min) i ovako prijatelji, a forum nam sluzhi kao mesto za relaksaciju i ubijanje vremena.
Dakle, da bi se tako neshto ostvarilo, potreban je moderator, iz, nadam se, ochiglednih razloga. Opet, razlog za otvaranje teme nije moja zhelja da postanem moderator - tezhim nekim mnogo drugachijim, i za mene bitnijim stvarima. Kojim, ne zanima te, niti ima potrebe da dodajesh josh na vetj gore navedeno.
Shto se mene tiche, ukoliko vam smetam, mogu veoma lako da odbijem svoje glasove, ili da ignorishem bilo kakvu intrigu u vezi situacije. Ali je zbog takvih stvari i odrzhano glasanje, da bi se doshlo do reshenja.
Ponavljam: ukoliko se Admin smiluje da nam pomogne u reshavanju problema, u shta sumnjam, zatrazhitju mu dva statusa - za dvoje sa najvishe glasova.

U budutje, ukoliko nemash neshto korisno, zanimljivo ili pak, argumentovano da kazhesh, onda nemoj to ni chiniti.
Napominjem ti da sam ja na forumu zbog sebe i svojih prijatelja, a ne zbog tebe, stoga me ti ne mozhesh sankcionisati.
Josh neshto shto treba da ti razjasnim, ili pojasnim?

S poshtovanjem,
Ben Adam


dzldzldzldz....sjeban sam :cry:


Ben_Adam:
O, Sveta Kravo...

Shvatam forum onako kako sam vetj rekao. I to je kraj.
Ne radi se o nivou ozbiljnosti, vetj o zhelji da sredimo stvari.
Moderisanje ne podrazumeva smaranje, brisanje postova sa par nezgodnih komentara, pasoshku kontrolu, KDK...
Pod moderisanje smatram brisanje ovih tema koje su izlizane, neprikladne, ne pripadaju forumu, spajanje istih tema, pravljenje novih lepljivih...
Jednostavno, odrzhavanje, osvezhavanje. Chisto da boravak na forumu - koliki, toliki - bude prijatan i zabavan...

i opet... :cry: :cry: :cry:


Sweet_Jane:
*u vezi Brokena* O'ladi malo...sta se odmah primas....

hvala Vam, zashtitnice... :grin:
 
Marge:
Ahhhhh, sad sam se setila, ovo je direktorka muzicke rekla mojoj drugarci na prijemnom... :razz: :lol:
Bene, jel ti ona nesto dodje? :razz: :lol:
Ne d'o bog! :lol:
Ah ludacha jedna, dolazila je na svaku probu hora i proveravala raspevavanja, a ja kao za inat uvek svirao vokalize... I onda ona, sa sve zhvakom u ustima: '' 'Ajde, jen', jen', jen'-dva-tri''... Hjebte....''...
:lol:
''Pi bre al' ste seronje!'' ...
Liqusha...
 
Ma ona je carica, samo je malo zayeban igrac... Pitala ona jednu moju drugaricu na prijemnom nesto u fazonu "Jel si ziva?", a ona kaze "Jesam al' za malo!", na sta je direktorka rekla:"Sta, ti mrtva, a jezik jos palaca?" Bas sam se pokidala kad sam to cula...

I onda ona, sa sve zhvakom u ustima
Zvakanje zvake joj je specijalnost :lol: Jednom je na dodeli nekih diploma zaboravila da izbaci zvaku pre drzana govora :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top