nevinost u Novom Pazaru

  • Začetnik teme Vojvodinac
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
V

Vojvodinac

Gost
Da li je istina da u Novom Pazaru devojke pre vencanja pred islamskim svestenikom moraju da potvrde da su nevine i ukoliko se dokaze drugacije muz moze da ih otera,pa stoga u Novom Pazaru ima vise nevinih devojaka pre vencanja nego recimo u drugim gradovima?

Da li je posledica toga da momci iz Novog
Pazara traze zene radi provoda iz drugih
gradova?

Nadam se da ovim nisam uvredio nikoga!
 
Vojvodinac:
Da li je istina da u Novom Pazaru devojke pre vencanja pred islamskim svestenikom moraju da potvrde da su nevine i ukoliko se dokaze drugacije muz moze da ih otera,pa stoga u Novom Pazaru ima vise nevinih devojaka pre vencanja nego recimo u drugim gradovima?

Da li je posledica toga da momci iz Novog
Pazara traze zene radi provoda iz drugih
gradova?

Nadam se da ovim nisam uvredio nikoga!

Istina,brate,bar za Bosnu mogu da potvrdim!!!srpkinje i hrvatice im služe za zadovoljenje!!! :shock:
 
Trazeci ljubav:
Vojvodinac:
Da li je istina da u Novom Pazaru devojke pre vencanja pred islamskim svestenikom moraju da potvrde da su nevine i ukoliko se dokaze drugacije muz moze da ih otera,pa stoga u Novom Pazaru ima vise nevinih devojaka pre vencanja nego recimo u drugim gradovima?

Da li je posledica toga da momci iz Novog
Pazara traze zene radi provoda iz drugih
gradova?

Nadam se da ovim nisam uvredio nikoga!

Istina,brate,bar za Bosnu mogu da potvrdim!!!srpkinje i hrvatice im služe za zadovoljenje!!! :shock:
To uopste nije tacno, bar sto se Bosne tice...
Stvarno mi nije jasno, zasto siris takve price, koje nemaju veze sa istinom...
 
Vojvodinac, moj komentar se nije odnosio na tebe, nego na "Trazeci ljubav"...
Zaista ne znam kakva je situacija u Novom Pazaru, pa zato necu to ni da komentarisem...
Ali, zato znam kako je u BiH, odnosno da ono sto je "Trazeci ljubav" iznio, nije istina...
Pozdrav
 
Gazdarica:
Vojvodinac, moj komentar se nije odnosio na tebe, nego na "Trazeci ljubav"...
Zaista ne znam kakva je situacija u Novom Pazaru, pa zato necu to ni da komentarisem...
Ali, zato znam kako je u BiH, odnosno da ono sto je "Trazeci ljubav" iznio, nije istina...
Pozdrav

Pa neznam zasto toliko zagovaras tu propagandu brastva i jedinstva kada nikada nismo i necemo biti braca i sestre.U bosni zivi i kurta i murta.Tako da pravila nema sto se tice onoga sto je rekao (trazeci ljubav)ali gazdarice cak i tamo ima muslimana koji traze ljubav od zena druge nacionalnosti.Ipak ova prica ima vise istine vezano za Pazar,
 
[

Istina,brate,bar za Bosnu mogu da potvrdim!!!srpkinje i hrvatice im služe za zadovoljenje!!!
o.k. a meni i mom bratu sluze muslimanke.znas sta jedna vasa napravila.voljela da se provodi sa mojim bratom,ali nisu joj dali nego da je udaju za muslimana.ona im rece da nije nevina a roditelji sacekali kad ima menstruaciju pa je tih dana udali. a onaj njezin blesan i dan danas vjeruje da je nevina.ha-ha-ha!!!!
 
becari i becarice cisto za vasu informaciju. pre mog vencanja mnoge muslimanke "nevine" su cesto dolazile u moj krevet. Ruku na srce moram da priznam da su fantasticne, kao i brazilianke hehehe, ali sigurno nisu postenije od ostalih. Mani mo se hipokrizije kad svi volimo sarenilo.

benetton
 
Mislim da sam ja kompetentan da ti odgovorim na ovo pitanje posto sam ja iz Novog Pazara.
Nije istina da se devojke iz Pazara tj. muslimanke, cuvaju do braka, mozda su i gore od srpkinja samo sto oni to vesto kriju. A istina je da se udaju nevine posto kod ginekolaga, ovde u Novom Pazaru, je moguce ugraditi novi hi-men. Zato su ovde ginekolozi jedni od najcenjenijih ljudi.
Sto se tice devojaka iz drugih gradova, ona koja "ide" sa Pazarcem ne zna koliko je to opasno. Vecina njih zavrsava u javnim kucama po Crnoj Gori i Kosovu. No, ovo je presiroka tema tako da bih mogao da vam pisem do prekosutra.
 
Ilija_Gromovnik:
Sto se tice devojaka iz drugih gradova, ona koja "ide" sa Pazarcem ne zna koliko je to opasno. Vecina njih zavrsava u javnim kucama po Crnoj Gori i Kosovu. No, ovo je presiroka tema tako da bih mogao da vam pisem do prekosutra.
A jedno pitanje...zasto je opasno...i jel BAS svaka MORA da zavrsi po javnim kucama??I...sta sa onima koje su u vezi sa nekim iz np...kao na primer...ja??
 
Dj_JaNcIZ_:
Ilija_Gromovnik:
Sto se tice devojaka iz drugih gradova, ona koja "ide" sa Pazarcem ne zna koliko je to opasno. Vecina njih zavrsava u javnim kucama po Crnoj Gori i Kosovu. No, ovo je presiroka tema tako da bih mogao da vam pisem do prekosutra.
A jedno pitanje...zasto je opasno...i jel BAS svaka MORA da zavrsi po javnim kucama??I...sta sa onima koje su u vezi sa nekim iz np...kao na primer...ja??

Pa covek nije ni rekao 'svaka' vec 'vecina' 8)
 
Dj_JaNcIZ:
Ok,ok shvatila sam....nego zasto je opasno??Nije mi jasno...ako je rekao da jeste neka obrazlozi zasto..

Mislim, ja nisam tu da bih tumacio i objasnjavao njegove reci, ali mislim da je covek vrlo jasno napisao sta i kako...odnosno da je bas zato sto 'vecina' zavrsi tamo gde po njegovom zavrsi da je zato opasno, kapish? 8)
 
Solution:
Dj_JaNcIZ:
Ok,ok shvatila sam....nego zasto je opasno??Nije mi jasno...ako je rekao da jeste neka obrazlozi zasto..

Mislim, ja nisam tu da bih tumacio i objasnjavao njegove reci, ali mislim da je covek vrlo jasno napisao sta i kako...odnosno da je bas zato sto 'vecina' zavrsi tamo gde po njegovom zavrsi da je zato opasno, kapish? 8)
Shvatila...shvatila...znaci ja njega ne smem da volim jer je odande??...mislim na taj nacin kazeTE...
 
Dj_JaNcIZ:
Solution:
Dj_JaNcIZ:
Ok,ok shvatila sam....nego zasto je opasno??Nije mi jasno...ako je rekao da jeste neka obrazlozi zasto..

Mislim, ja nisam tu da bih tumacio i objasnjavao njegove reci, ali mislim da je covek vrlo jasno napisao sta i kako...odnosno da je bas zato sto 'vecina' zavrsi tamo gde po njegovom zavrsi da je zato opasno, kapish? 8)
Shvatila...shvatila...znaci ja njega ne smem da volim jer je odande??...mislim na taj nacin kazeTE...


Sestro, sto se mene tice mozes i slona da volis ako si time srecna 8) Ja sam ti ovde sluzio samo kao 'prevodioc' 8)
 
ma shta joj objashnjavash,kad ne kapira nikako! :( mislim da je mlada,pa ne zna,da su mnoge zavrshile karijeru po javnim kucama po albaniji i c.gori.svaka cast izuzecima,ali ipak bih se klonila pazaraca,pogotovo,druge vere!imash svoju,veruj u nju,malecka!ne trazi vraga! :? 8)
 
Posto se lako kriti iza raznoraznih nickova, ja cu se ipak predstaviti jer sam prvi put na ovom forumu, a slucajno sam naletio na ovo pitanje. Zovem se Edo i dolazim iz naj, naj grada Sarajeva i pozdrav svoj finoj gradskoj raji ( a ostali papci noga). Ne bih se javio da ovaj momak nije spomenuo onu glupost za cure u Bosni ??!!!!
Halo ba jarane, pa uprkos svemu Bosna jeste Evropa svidjalo se to tebi ili ne! Kakva ba nevinost pred udaju? Gdje si ti ba bio u Bosni! Mislim da je sam Vojvodjanin postavio vrlo relativno pitanje, jer svugdje ima izuzetaka, tako da je najgluplje pitanje "Je li istina da se ove ili one "udaraju ko stuke" (znate na sta mislim)! Svugdje ima svakakvih i to NEMA APSOLUTNE NIKAKVE VEZE SA RELIGIJOM, BAR NE U BIVSOJ YU. Da li bi trebalo imati ili ne to ne znam, ali svi znamo da se po pitanju jumferica prije braka niko nije pridirzavao tih strogih pravila (ja bih je ozenio odmaha da sam je nas'o). Mora da je onog jadnika neka treba izlevatila i slagala mu da se slucajno nabola na vjesalicu dok je peglala,i da je nevina, a levat se hvalio po raji da je pokupio jumfericu!! hahaha
Ukratko receno vecina treba se udara, a mi ga volimo zabiti,i to je cinjenica! Tako nas je priroda stvorila!
Izvinite na brutalnosti, ali tako je (malo su me iziritirali komentari da se od BiH pokusa predstaviti dzemahirija (ko satro neka islamska drzava, sto fakat nije tacno) Tv je jedno a realnost drugo! Izvinjavam se jos jednom sto sam malo otego sa ovim izlaganjem, ali sarajevska piva nije imala kraj (zilet oca mi, pa sporo ide). Ako neko cuga dok ovo cita - zivio jarane !

Pozdrav iz SA
 
Anonymous:
ma sta ti je levat i jumferica, keve ti??? :?
E pa keve mi (joj jes nama provala kad cujemo kako vi kazete "keve mi")jumferica ti dodje nesto kao nevina djevojka (netaknuta dole):Iako mi znamo da je vrsta izumrla kod nas davnih dana. hahahaha
A levat ti ima vise znacenja, u sustini to ti je nasamarena osoba, ili prevarena osoba. Znas kad neko nekog za...e kazu: "Vidi levata sto ga je neko za.ebo!Kontas !
 
Solution:
Dj_JaNcIZ:
Ok,ok shvatila sam....nego zasto je opasno??Nije mi jasno...ako je rekao da jeste neka obrazlozi zasto..

Mislim, ja nisam tu da bih tumacio i objasnjavao njegove reci, ali mislim da je covek vrlo jasno napisao sta i kako...odnosno da je bas zato sto 'vecina' zavrsi tamo gde po njegovom zavrsi da je zato opasno, kapish? 8)
Moja rodjena sestra se udala za Pazarca.I znas sta se desilo?Nakon udaje je presla na islam,promenila svoje krsteno ime u Selma cak je moj zet trazio od crkve da se ponisti njeno krstenje?Hoces da ti jos pricam na tu temu?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top