dodatna oprema

ROLEX

Početnik
Poruka
20
vozim alfu 33 1.7 16 v pocinjem da je radim po pitanju izgleda i malih izmena na motoru pa me zanima posto sam cuo da nije dobro za trap ugradnja vecih felni od standarda sada nosiR14 stavio bi 15
da li neko ima iskustva sa visokoprotocnim filterom za vazduh,povecava li performanse
 
Е шта све нећу чути... како људима само падну такве ствари на памет :?:?:? Слободно стави 15ке само узми нижи профил гуме него што ти је сада да ти не би качио негде и то је то... нема трап везе с тим... ;)
 
brate da li si cuo nesto o filteru kolika je cena otprilike posto sam spremio par hiljada evrica skoro sve je spremno par sitnica fali poceo sam da ga rasturam juce pa mi je malo hica
 
e ti filteri nisu bas tako sjajni kao sto ih reklamiraju.... posto moras da ga podmazujes kad ga custus to ulje uyrokuje crkavanje protokomera, a i nedaje bas mnogo snage zapravo nedaje uopste nego samo da neki kao bolji yvuk sto tebi netreba posto imas sasvim dobar zvuk...


to ti sluyi samo ako planiras neko ogromno povecanje snage turbom ili kompresorom
 
Zasto bi menjao motor kada je ovaj ocuvan 180000presao anspric ide kao zrnce redovno ga odrzavam kvalitetno ulje a sto se zvuka tice radjen je skoro konpletan izduvni sistem od prohroma sa zastitom od udaraca i povecan je malo precnik cevi pa bi trebalo da dobro zvuci kada ga ugradim videcu valjda ce biti
ima li neko predlog sta bih mogao jos da uradim i wsa kog tipa bi bilo najbolje da stavim diskove pozadi posto su napred samoventilirajuci po da uparim
 
ivame on radi alfu a ne golfa meni se neonki i tih munja....

a ako je anjspric uradi mu remap ecu.... na onom sajtu sto sam ti dao moyda bi neko umeo da ti pomogne po tom pitanju....
 
pa da znas da sam razmisljao o neonkama ali sam odustao jer je meni auto mnogo nizak pa nemam gde da ih smestim razbijale bi se za unutra su dobre mada sam ja odlucio da unutra pravim malo elektronike sa led diodama jer na taj nacin mogu i nebo da osvetlim o kakvim munjama se radi na kog golfa
 
radi se o tome da alfa nije staylersi auto, ako hoces da oko auta nesto petljas radi mu tuning... svaki syling na alfi izgleda nakaradno barem meni, a golfa uyimam kao primer jer koliko god nakaradno iygledao uvek moye da se nakace neonke i da iygleda jos gore...
 

Back
Top