Literatura i jos po nesto

sorov

Početnik
Poruka
16
Odakle poceti?Koju knjigu preporucujete?Da li prosecan korisnik racunara moze da postavi svoju stranu relativno lako?Koliko je znanja potrebno da se odradi sajt koji sadrzi par informacija,par slika,linkova?Koji su besplatni softveri najbolji za rad ?Sta je sve ustvari potrebno...
 
sorov:
Odakle poceti?Koju knjigu preporucujete?Da li prosecan korisnik racunara moze da postavi svoju stranu relativno lako?Koliko je znanja potrebno da se odradi sajt koji sadrzi par informacija,par slika,linkova?Koji su besplatni softveri najbolji za rad ?Sta je sve ustvari potrebno...
Pa ako mene pitas ne preporucujem ti neko posebno "bubanje" posto kazes da oces najjednostavniju web stranicu, vec prosto nadji neki web editor (for dummies) prim prev. "neznam da li sam pravilno napisao" i ovladaces webom za krace vreme nego uceci gomilu "nepotrebnih" stvari.Ne kazem da nisu potrebne ali u slucaju ako hoces brzo pravljenje sajta i ne mnogo zahtevnog .Evo recimo moj primer je opredeljen na web page maker-u, web builder-u i naravno swish- u za flesh animacije mada moze i alligator.
Pa ako te ovo interesuje pitaj da ne kucam badava ako nisi interesent i tezis sistematskom radu..................................................................................:-x
 

Back
Top