sexy-profesije

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Koje vas profesije pale,u smislu outfita, odgovornosti i svega sto bi doprinelo tome, ocekivano i neocekivano?....
Za pocetak,da iznesem svoje `vizije`: balerina (moze i neka extra-aerobik chick), arhitekta (zenski,naravno-navalis je preko crteza),cica iz butika,itd. 8-) :) :p
 
Gala02:
Ja bih da budem premijer drzave Srbije! (Ali naravno da budem obavestena) :lol:
u redu to.. (tad bi imala sve glasove muske partije,npr.),nego me interesuje koje su tebi sexy-profesije,npr.palis li se na vodoinstalatere,lekare,ili sta ti ja znam.. :lol:
p.s. a ja bih hteo da sam tvoja (predsednikova) sexetarica... :-D :razz: 8-)
 
senoviti:
u redu to.. (tad bi imala sve glasove muske partije,npr.),nego me interesuje koje su tebi sexy-profesije,npr.palis li se na vodoinstalatere,lekare,ili sta ti ja znam.. :lol:
p.s. a ja bih hteo da sam tvoja (predsednikova) sexetarica... :-D :razz: 8-)
Pa upravo sam odgovorila na koju profesiju se palim, zato bih volela to da budem! :D
 
...pandur sa velikim pendrekom .............pa ga sve vrtim oko ruke i mladim ribicama pomazem da predju ulicu ........... :grin: :grin: :grin: ...........(ovo se kosi sa mojim principima).............ali zbog teme.........
 
Vazno je da je shefica..i da je surova.:)I ima svoju kancelariju i riba te ako nisi produktivan.
Naravno,sve to a da nije neka baba iz naftalina.
Ili josh bolje ako je uchiteljica ili profesorka ili bar asistenkinja(shto je shit osim ako nije neka maliciozno-ambiciozna pa je veci strah od samog profe)
Tako-nekako neko autoritativno zanimanje gde te plashe...zubarka?doktorka?
Izgleda sam snob u dushi pa neka obichnija zanimanja tipa nepristojan shalterka ili tako neshto nije to to za mene...palim se na moc?:D
 

Back
Top