vaginalni svrab

Gost
Pojavio mi se vag.svrab prije dvadesetak dana, bez razloga.U tom periodu nisam imala odnose.Higijenu odrzavam vrlo redovno.Sta moze biti razlog i sta da koristim?Cajeve,tablete,kreme...?Koje?Da li moze biti kakva upala?Napominjem da je po danu podnosljivo ali nocu me probudi koliko je jak pa moram ustati da se operem i onda bude lakse.I to je u citavom dijelu vagine i cmara.
 
Morate kod ginekologa,ne preporucujem samostalno lecenje nikako.
Iz razloga sto mozete zamaskirati time pravo stanje stvari a drugo to sto niste imali odnose ne znaci da ne mozete imati kandidu ili neku drugu infekciju.
 
ja imam isti problem.bila sam kod ginekologa i sumnja na par stvari tako da sam uradila testove na hlamidiju,mikoplazmu i sl.pa cekam rezultate.moze biti opasno tako da je najbolje da se i ti sto pre obratis ginekologu.srecno!
napomena.......ovo testiranje je prilicno skupo,oko 50 evra(cisto da znas)
 
Nakon upotrebe Daktanola svrab je nestao odmah sutradan.Nastavila sam da ga koristim jos iducih 6 dana ujutro i uvece i mislim da je sad sve u redu.Cak ga vise i ne koristim.Takodjer sam koristila i kupku za intimnu higijenu (iako sam prije toga koristila samo sapun ili klasicne kupke za tusiranje).Mislite li da je problem rijesen posto je sad sve potpuno normalno?
 
Postovanje,imam slican problem samo svrab je pracen smedjim iscjetkom.Prije mozda mjesec sam bila na pregledu,radila papa test uredan,iz nalaza krvi i urina vidjela sam da ima malo bakterija i gljivica ali doktor se na to nije bas osvrtao.Vaginalni pregled i pregled ultra zvuka dobar.Svaki mjesec u ovulaciji imam ovakav smedji iscjedak a doktor je rekao da se kod nekih zena tako manifestuje,obicno traje par dana ali sada traje 10-tak i uzela sam caj od nevena da pijem ali sutradan mi se pojavio svrab.Molim Vas za misljenje.
 
Misljenje je da treba da odes ginekologu ..ako ne istom onda nekom drugom
ovde ti niko za tako nesto ne moze pomoci..i ne kapiram da postavljate ovakva pitanja
na Forumu..makar to bio i pdf Zdravlje
 
Postovanje,imam slican problem samo svrab je pracen smedjim iscjetkom.Prije mozda mjesec sam bila na pregledu,radila papa test uredan,iz nalaza krvi i urina vidjela sam da ima malo bakterija i gljivica ali doktor se na to nije bas osvrtao.Vaginalni pregled i pregled ultra zvuka dobar.Svaki mjesec u ovulaciji imam ovakav smedji iscjedak a doktor je rekao da se kod nekih zena tako manifestuje,obicno traje par dana ali sada traje 10-tak i uzela sam caj od nevena da pijem ali sutradan mi se pojavio svrab.Molim Vas za misljenje.
Trebalo je da ti da neke vaginalete posto ti je nadjena gljivica...ali u ovulaciji jeste dozvoljena pojava iscedka pa cak i tragova krvi,jako malih...
ps.caj od nevena... gde ti se svrab pojavio, vaginalni?
 
Poslednja izmena:

Back
Top