Stomatolozima potrebna pomoc

kalifornija

Početnik
Banovan
Poruka
9
Postovani

Znam da je nivo stomatoloskog standarda jako visok i da su stomatolozi na Zapadu u obavezi da na svakih par godina menjaju svoju opremu.
Moja ideja je da pod povoljnim uslovima primim donaciju te polovne koriscene stomatoloske opreme od koje bih krenuo u opremanje svoje ordinacije.
Od države sam dobio kredit od 2000 eura da zapocnem privatnu stomatolosku praksu.To je nedovoljno pa sam se odlucio da se snadjem na razne nacine koji se ticu potrage za donacijama opreme za rad ili kupovinom dotrajale opreme koju bih osposobio za početak rada.
Pitanje preuzimanja i prevoza bih ja uradio preko spediterske firme iz Nisa sa kojom sam imao poslovnu saradnju.

Detaljnije informacije o nama mozete naći na sajtu www.dusan-maja.info.
Vase sugestije,kontakti sa potencijalnim prodavcima ili donatorima opreme bi nam bile od koristi.

Srdacno Vas pozdravljam.
Od Boga i ljudi svako dobro imali.

S postovanjem
dr Dusan Ostojic
www.dusan-maja.info
 
kalifornija:
Moja ideja je da pod povoljnim uslovima primim donaciju te polovne koriscene stomatoloske opreme od koje bih krenuo u opremanje svoje ordinacije.

Detaljnije informacije o nama mozete naći na sajtu www.dusan-maja.info.
Vase sugestije,kontakti sa potencijalnim prodavcima ili donatorima opreme bi nam bile od koristi.

Zdravo Dusane :p
Prvo sam se nasmejala recenici gde pod povoljnim uslovima primas donacije, ali nakon posete tvog site-a moji utisci su :shock: :shock: :shock:
Za pocetak, nisam uopste nasla na netu stomatoloski fakultet u Nisu koji si navodno zavrsio?!
Za nekoga ko trazi donaciju, cak ako to radis i amaterski i sa zeljom da obmanes ljude, mislim da treba da umes da verbalizujes MNOGO bolje, jer imati site na kom trazis donaciju, a ne umes ukljuciti ni spellckeck ce odbiti svakoga ko je i na sekund posumnjao i istinitost tvoje izjave. Onaj text na engleskom moze samo da te osramoti :oops:
Dalje, sta rade Karadjordjevici s tobom...ili sta radis ti sa njima? Da li si dobio neku stipendiju? Gde je tvoj CV uostalom?

Generalni utisak: sramota :evil:
 
Evo shta je kolega odgovorio kad sam mu prijateljski skrenula paznju na idijotizam da dvoje fakultetski obrazovanih ljudi, zdravih, pravih trazi da im neko otvori ordinaciju!!!!!Dugo ljudi rade da zarade ordinaciju, a mnogi svoj san nikad ne ostvare. Moje kolege koje su posle diplomiranja ostali u Srbiji, prave sendviche po kafichima i chiste stanove, a ne slikaju se pored prestolonaslednika i traze da im neko pokloni ordinaciju!!!
Evo, dakle shta "KOLEGA" misli o onima od kojih trazi pomoc:


"A sto se tice Kosova i crkava i dece bez roditelja tu mi se okrece u stomaku od Vas koji ste tamo daleko a Kosovo branite patetikom a da na Kosovo niste ni krocili dok su ga Nato bombe preorale.Sa par sati protesta nedeljno ste ga branili a Srbiju toliko volite da u nju niste uneli ni 10 dolara zdravog kapitala.
Nedostaje Vam srpstvo vise kao folklor a u Srbiji ne provedete ni tri meseca godisnje.Pricate o Srbiji a deca Vam neznaju srpski.Zaiste mi se smuci kad mi solite pamet sa 4000 dolara u dzepu mesecno dok je mene i moje kolege rebrila Miloseviceva milicaja za vreme svih protesta.Dok smo ziveli sa 5 maraka u dzepu."
 
Pre toga se 'kolega' hvalio kako pomaze Kosovo. Ne secam se da je to bila tema, osim shto sam rekla da ima dece bez roditelja, dece na Kosovu, ljudi kojima je neophodna skupa operacija, onih kojima je pomoc neophodnija, i da je sramote traziti pomoc za otvaranje privatne prakse!
Ima dosta ljudi odavde koji pomazu, a ne zele da im se zna ime...stipendiraju decu bez roditelja, pomazu bolnice, izgradnje crkve...Ipak, mislim da bi trebala biti i vecha pomoc....
Ali pogledajte samo deo o tome da nama ovde "srpstvo nedostaje samo kao folklor i da ne provedemo u Srbiji ni tri meseca godisnje"!!!! Da, kolega neko nema godisnjeg odmora ni dve nedelje i ne moze da provede tri meseca u Srbiji-logichno!!! Treba da radi, da bi Vama omogucio privatnu praksu :-))) Hahahaha
Sramota stvarno!
 
za webhanumu:
Nije dobio stipendiju pa je zato s Karadjordjevicima, nego je kao organizovao krstenje neke dece u Aleksincu, a Karadjordjevic je bio kum...za tu pirliku se lepo uslikao i sad koristi tu fotografiju .VEROVALI ILI NE?!?! Ni krstenje sirote dece nije dzabe, da se bar malo na "ovajdimo"........

A shto se Svarcija tiche, bash eto pre neki dan, mi na vecheri, i kazhe on meni "A da ja tebi otvorim neku lepu ordinaciju tamo u Srbiji pa da se ti vratish odmah, mislim ako si raspolozena da primish donaciju pod povoljnim uslovima"......
I ja kao "Neeeeecu"...........i jbg sad radim :-)))))

Ima ovde jedan fin kamp Pendlton, malo severno od San Diega, fini marinci sve...sigurno imaju kvarne zube.......taman da se kolega kog zna "1800 gradjana grada Aleksinca" (tako mi ponosno napisa)istakne....i zaradi, ovde gde svi "hodamo sa po 4000$ u dzepu i mrzimo sve shto dolazi iz Srbije" (takodje napisa u mailu)....

Ne dash mu pare i to odmah znachi da mrzish sve iz Srbije.....zeleno je to i bezobrazno!

A mozda se on samo malo "fool" sa nama :-)
 
@mm_ca
Stvarno van pameti sta si iznela, adresa i broj telefona. Decko je obicni dzeparos i svakom pismenom nije potrebno vise od recenicu i po' da to uvidi. Ne znam cemu da pripisem tvoju zestinu. U redu, upozorila si druge to je lepo, ali da das komad privatnog pisma?! Prvo sto je protivno propisu, drugo sto govori o tebi a ne o decku koji se fooling in love ;-)
Ovaj deo gde meni pojasnjavas kako se slikao sa Karadjordjevicima, pa hvala ti! :-D Ja bejah u zabludi da ih je osvojio fluentnim engleskim i da je zahvaljujuci cv-u na jednom od najpoznatijih stomatoloskih fakulteta dobio stipendiju :roll:
mm_ca nemoj me pogresno shvatiti, ja razumem tvoj revolt, ali ne i poriv da ovo izneses. Da je on neki prepreden, pametan, da moze nekog da prevari pa ajd' ali ovo je benigni wannabe lopov.
 
Ti si meni tol'ko slatka/sladak da sam se smejala dok te citam... ko' svoja ljuta slova da gledam... :razz:
mm_ca:
Ukucaj poruke koje je poslao kalifornija.i naci ces da je sam dao adresu i ime!!!!!!!!!!!!!!
I sad se lepo izvini!!!!!!!!
Sam je dao adresu i ime!!!!!!!!!
Evo najlepse se izvinjavam sto sam te lazno i nadasve netacno optuzila da si dostavio privatan podatak!
mm_ca:
Vidi turisticki portal Srbije ili turisticki CD vodichi.....SAM DAO ADRESU!!!
Prvo vidis onda iznosish argumente protiv, vazi?
Jeste... ma toliko si u pravu, da ne mogu nista nego sama sebi da se kikocem :lol:

Ono sto sam 'tela reci, ko mi je kriv sto se pogresno izrazavam da je ovo stvarno isuvise benigno da bio trosio/la svoje nerve na ovo. Ovo kazem ne da bih popovala nego jer me tvoje pravdoljubive reakcije asociraju na ono sta bih ja radila da imam manje godina :-)
Pozdravljam tvoje motive, ali cuvaj zdravlje za bitnije i prepredenije od ovoga. Tad ce nekom tvoja rec i znaciti, a ovog svi polupismeni provale, pa nije neophodno da ga blatis njegovim mailom, jer je dosta sam o sebi i onako napisao.
 
Hahahah!
Simpatichno!
A sto mi se chini da si se ti prva javila (bez obzira na puno godina, moje poshtovanje gospodjo) na njegovu poruku ;-)))
Zar nema u tih toliko puno godina nishta drugo da se radi....
Mi mali smo mozda i dokoni ;-)
Simpa stvarno teta webhanuma, hvala na savetima, idem sad da chuvam zdravlje pod hitno, neshto sam ga zapustila malo....
P.S. Izvinjenje prihvaceno, by the way!
 

Back
Top