Sado Maso odnos

Brajan2211

Zainteresovan član
Poruka
123
Da li neko od prisutnih voli odnos gospodarica - rob ili gospodar - robinja? Ja volim da budem rob i toga se ne stidim.Svoje najbolje orgazme sam doziveo u S/M odnosima.
Meni je zao sto u srbiji ne postoji nikakav fetish klub gde bi se mogli sakupljati ljudi slicnih seksualnih interesovanja
 
Volim malo grublji sex nekad ali sve u granicama normalnosti sve ostalo po meni nema blage veze sa uživanjem,sex treba da prija i da uživaš a ono kao lanci bičevi i ta sranja....pali u 15 vek!!!!
 
gulum:
Volim malo grublji sex nekad ali sve u granicama normalnosti sve ostalo po meni nema blage veze sa uživanjem,sex treba da prija i da uživaš a ono kao lanci bičevi i ta sranja....pali u 15 vek!!!!
Neko voli popa,neko poadiju,a neko popadijinu cerku
Mi smo u 21 veku brate,a rec tamnica danas ima drugo znacenje
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
 
Brajan2211:
Meni je zao sto u srbiji ne postoji nikakav fetish klub gde bi se mogli sakupljati ljudi slicnih seksualnih interesovanja

Otvori ga onda ti i obogati se. Ja bih ti uradio reklamu da ide na Pinku u Grandshowu. Na$li bismo par zgodnih devojaka sa Krste da pokazhu chari feti$a milionskom auditorijumu i to je to. Slava i pare
 
Da li neko od prisutnih voli odnos gospodarica - rob ili gospodar - robinja?

Bolje grob nego rob :)


Ja volim da budem rob i toga se ne stidim.Svoje najbolje orgazme sam doziveo u S/M odnosima.

Imala sam roba .. doduse, nisam ga trazila, nego se on sam tako postavio u nashem odnosu. Kasnije sam videla sve blagodeti takve veze, jer nema shta nije radio, ja okom - on skokom, jedan vrlo poslushan i savitljiv mushkarac i odlichan `ebach pre svega :) Ali nash odnos nije bio sado-mazohistichki, tojest nisam ga kinjila, ako ne rachunam grebanje i grizenje u seksu, za koje mi drugi uglavnom prebacuju, a on je stoichki sve boli istrpeo i nikad se nije zalio. E, posle njega kapiram da stalno u mushkarcu trazim takvu zicu, slichnost sa njim, jer mi je takav odnos bio bash ok.

Ne volim drchne i bahate mushkarce, ne volim dominantne - i sa takvima sam imala najloshiji seks, ako ga je uopshte bilo od silne 'borbe' u krevetu, pre svega za omiljenu pozu.

Mogla bih da zakljuchim da jesam dominantna ali nisam sadista, uzivam kad je raspodela uloga takva da ja budem 'gospodarica', ali bez onoga da mi rob puzi na kolenima, da ga kaznjavam i nagradjujem, bichujem i sl. Meni je to dosadno, iskreno recheno.
 
...i sto volim kad nam daju ovakve krpice na sajmu...:P
th_37391_fsgsdfg_122_16lo.jpg
 
Brajan2211:
Da li neko od prisutnih voli odnos gospodarica - rob ili gospodar - robinja? Ja volim da budem rob i toga se ne stidim.Svoje najbolje orgazme sam doziveo u S/M odnosima.
Meni je zao sto u srbiji ne postoji nikakav fetish klub gde bi se mogli sakupljati ljudi slicnih seksualnih interesovanja
Rob je onaj koji služi ne zato što voli nego zato što nema izbora..... Ne volim da budem podređena...i ne volim muškarce koji mi dozvole da ih podredim.....
 

Back
Top