Vraćanje para

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Danas čitam u novinama kako je jedan student pronašao novčanik fudbalera
Partizana Žuke sa 4000e i vratio mu ga a ovaj ni da ga počasti...
Nije mi jasan čovek uopšte ili su možda svi fudbaleri PARTIZANA TAKVI?
POGOTOVO ŠTO JE ĆOVEK PRONALAZAĆ NAVIJAČ ZVEZDE..
Kakav je vaš komentar na ovo...
 
Rekao je hvala ii to na srpskom.Verovatno u Brazilu nisu takvi običaji da se časti.
Inače u bućelaru je bilo 24 000 din 4000 E i mnogo kred. kartica.Tekst sam video u kuriru.U Žurnalu ne piše ništa o tome.
 
pa mogao je bar dinare da mu ostavi.
Koji smrad. Nema tu, obicaj ovakav ili onakav, ljudski je castiti onog ko ti ucini takvu uslugu. A da je usluga, jeste. Lik je ladno mogao da ode do auto pijace i kupi polovan auto sebi, premda kad nesto pise u Kuriru treba uzeti sa rezervom.
Meni iskreno nije ni jasno ko cita novine u kojima ono sta procitas nemas pojma da li je tako :lol:
 
A sta Psiho, ti mu ne bi vratio?! Ccc...

Navijanje je strast, ali normalni navijaci kad se prepucavaju znaju da je to vise fora nego sto bi stvarno napakostili protivniku. Taj decko je sasvim normalan i vratio je coveku novcanik kao sto bi svako posten to ucinio.
 
Psihologue:
Danas čitam u novinama kako je jedan student pronašao novčanik fudbalera
Partizana Žuke sa 4000e i vratio mu ga a ovaj ni da ga počasti...
Nije mi jasan čovek uopšte ili su možda svi fudbaleri PARTIZANA TAKVI?
POGOTOVO ŠTO JE ĆOVEK PRONALAZAĆ NAVIJAČ ZVEZDE..
Kakav je vaš komentar na ovo...

Ja novčanik nikada nebih ni uzimao , a ako bih ga već uzeo onda ga nebih niti vraćao .
 
@rgentino:
Ja novčanik nikada nebih ni uzimao .
А зашто? Зар није боље да узмеш новчаник, отвориш га и ако има неки лични документ да прочиташ име и презиме, адреса и да човеку вратиш новац. Ја бих тако учинио.
 
drinjaca:
А зашто? Зар није боље да узмеш новчаник, отвориш га и ако има неки лични документ да прочиташ име и презиме, адреса и да човеку вратиш новац. Ја бих тако учинио.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Баш си ме пријатно засмијо!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top