Half Life 2: episode one and two.

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Prvo me zanima, skinuo sam sa torrenta Episode One, 2 foldera koja trebam da otpakujem. Jel potreban obican Half Life 2 da bi radio Episode One, ili sam ja skinuo neke foldere u kojima fale fajlovi ?

Episode two, jel izasao ili se jos samo najavljuje ? (gledam preview-se, i neke textove gde pise da je izasao, pa se pitam da li je stigao i kod nas) ? tnx
 
Ma gde ne treba. Ti kad dobijes cd, dobijes folder ili da otpakujes, ili da ga prekopiras na hard, a ako pogledas bolje, vidis obican folder hl2, i dodatna dva "episodic" i "bin"..to ti je dodatak od 1,**gb (ne znam tacno). Skidam 2 puta, i dva puta brishem jer mislim da ne valja grrr :)
 
Ja imam half-life 2 na 3 cd i samo treba da otpakujem na hard disk. Ne znam koji je to deo, kao izlazim iz nekog voza i tamo ludi covek mi kaze da ne pijem vodu jer stavljaju neka sranja da zaboravljas a onda neki lik trazi da bude nasamo samnom i gasi kamere, ja reko da ce me siluje a ono skida masku i pita me da mu oprostim neko pivo sto mi duguje. Koji je to deo? a?
 

Back
Top