DRUM 'N' BASS

Drum 'n' Bass je zakon?

  • Jeste

  • Nije

  • Ne mogu da zivim bez DnB

  • Sta je to?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Nancy

Zainteresovan član
Poruka
195
malo mi je cudno sto zapocinjem ovu temu posto bi se vrlo tesko moglo reci da slusam ovu muziku, ali zanimam me kolko vas je uopste culo za ovo, a kolko vas zna i kako zvuci, otprilike.
 
Ja sam imala malcice iskustva sa DnB, par zurki i ono sto sam cula u "Munjama". Dakle, ne znam mnogo, ali ono sto znam: svidja mi se!!! Pa, radi se o moje dve omiljene stvari: ritam i bas! Usput, pozitivna je i bliska je reggae-u (samo koreni DnB). Asian Dub Foundation imaju prijemcive stvari, i svidjaju mi se, premda u njihovoj muzici ima svega i svacega i ne mogu se direktno svrstati u DnB.
 
Nancy:
malo mi je cudno sto zapocinjem ovu temu posto bi se vrlo tesko moglo reci da slusam ovu muziku, ali zanimam me kolko vas je uopste culo za ovo, a kolko vas zna i kako zvuci, otprilike.

meni se to veoma dopada...bila sam takođe na jednoj žurci i jako mi je bilo dobro 8) :wink:
 
Scooter:
D'n'B je zakon brate Kosheen , Safri Duo ,ATB 8)
Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj boze kakve sve gluposti covek moze da procita ovde.. :shock:
Tebi je Safri Duo D`n`B????ATB???
Sinak, bolje :oops: jer si lupio nevidjenu glupost koju ovaj forum skoro nije video...Taj tvoj potpis scooter pokazuje tvoju muzicku nepismenost i neukus.
Inace, licno najvishe volim ovu produkciju
http://glo.uk.com/
 

Back
Top