CELINE DION fan

P

PEDZO

Gost
Mislim da zenska ima jednostavno najbolji glas.Imam gotovo sve njene albume i kad god je cujem odusevljava me.Zanima me da li ima slicnih fanova?Ko jos voli da ja slusa?????????
 
Ubedljivo najbolja pevacica na svetu sa glasom na kom bi joj i bogovi zavideli,ona je vec usla u istoriju kao najprodavaniji zenski izvodjac svih vremena po meni prava kompletna licnost sto dokazuje svaki njen nastup i koncert a pogotovo a new day live in Las Vegas spektakl koji je promenio istoriju Las Vegasa,naime to je show koji je trajao pet godina za redom iz veceri u vece tacnije 700 prodatih nastupa i 3 miliona gledalaca u samo za nju napravljenu dvoranu u najlepsem hotelu na svetu Caesars Palace,ko to nije gledao ne zna sta je propustio.Show je kreirao svetski poznat DRAGONE gde svaka pesma za sebe predstavlja posebni univerzum sa neverovatnim i jos do tada nevidjenim efektima,Koncert sadrzi 18 pesama izmedju ostalih:The power of love, Its all coming back to me now, To love you more, Im alive, All the way, River deep Mountain high,My heart will go on. Spektakl je trajao tacno od marta 2003 do decembra 2007.Svako ko je odgledao ovaj koncert ostao je nem pa kad jedna Opah koja je videla sve ostala zapanjena ne samo glasom vec i scenom igracima njih 55 ih je ukupno bilo na sceni i ne samo ona vec listom svi kriticari a kako je posao uradjen dokazuje i to da DVD A New Day Live in Las Vegas preti da postane eto jos jednog rekorda najprodavaniji muzicki DVD ikada za sada je ta brojka oko 2 miliona.Sta reci sem da je nema trebalo bi je izmisliti.CELINE DION SUPERSTAR KOJI JE PRODALA PREKO 200 MILIONA CDeova!Odoh da je slusam!
 
Znas kako, ja nju ne podnosim. . . Bio sam sa sestrom sto ce reci dvoje nas je u paketu, a ulaznica je bila ne bas mala, tako da. . . A u ostalom, to je Las Vegas, atrakcije i zanimljivosti na svakom koraku tako da nemas vremena da se zadrzavas na nekom koncertu ;)
 
Mogu da mislim samo kako izgleda Diznilend za odrasle ovo leto sam u Rimu a sledece ako bog da Las Vegas jer trenutno za ovaj grad nisam imao veliku motivaciju ali u svakom slucaju voleo bih da sam u Novembru bio na tvom mestu!
 

Prilozi

  • 443px-ANewDayDVD1.jpg
    443px-ANewDayDVD1.jpg
    20,9 KB · Pregleda: 4
Poslednja izmena:

Back
Top