Zvezde Granda

Da li postoji neka 'zvezda' grand koja nema ***** snimak

  • Da, Postoji

  • Ne, Ne postoji

  • Samo jedna - Mario Serifovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
U stvari, ja sam u fazonu da napravim nesto sasvim novo pa ako me uslikaju i usnime to ce biti OK, ali pricace se o tome sto cu da uradim, mozda me i ne uslikaju, zavisi, to mi je manje vazno. Kod Granda i kod drugih TV lica sve je za jednokratnu upotrebu stajling, haljine, sminka, frizure, odela, pesme, snimci. Ne bih da se pridruzujem pa da pravim slicne "skandalozne fotke".
 
kakvi ste vi seljaci,pljujete tu mariju serifovic a devojka nam donela pobedu na eurosongu...devojka nije neke lepote,ali nije bas ni toliko ruzna...preteraste ga...a ovo za grand...pa mislim da su svi oni ***** zvezde...ali ima i izuzetaka NARAVNO...
 
Drugari,

Sale me je ispalio za honorar. Sami ste svedoci, da sam cele veceri se sama vodila program. Za razliku od Marka i Ene, koji su takodje bili predvidjeni da vode program i pri tom se samo svadjali i ljubili sa pevacima, posebno sa Dinchom, iza scene, meni je glas totalno unisten. Shkripim! Sva sreca, drugari, pa moje bele rucice i moji nezni dugi prstici su aktivniji nego ikad i ja vam se sada tako obracam. Pomalo pevusim na jeziku za gluvoneme. Sve me bake i deke u ulici razumeju. To i nije vazno, koliko to sto nisam dobila pare. Nije rec o velikim parama, ali sada pred odlazak u kucu Velikog Brata htela sam da obezbedim moju Mamu, dok nisam tu. Ona je skromna. Nije navikla na luksuz, pa sam ja njen trosoban stan u Knez Mihailovoj skromno i opremila. U kupatilu nisam koristila italijansku keramiku, nego spansku. Za Mamu sam pripremila samo djakuzi kadu, sa tim honorarom koji nisam dobila bih joj napravila bazen u petosobnom stanu iznad njenog, koji je trebalo od tog famoznog honorara da kupim. U dnevnoj sobi ima cetiri plazme da bi me neprestano posmatrala dok sam u kuci VB, ali sada nece dobiti jos dve plazme i tri petit bera, da gricka dok ja spavam. U Candy kuhinji nema sta nema, ali nema ni plazme koju mi je Sale obecao, jer sam mu cuvala dete u Guci. Mama kaze da nije ljuta na Saleta, jer "ljudski je gresiti, a bozanski prastati". Mama misli da on nije rosav za dzabe, mora da je sa Brenom ispalio nekog pa je i ona postala rosava. Sigurno je to zato sto je namestio pobedu Dusanu Svilaru, Kostunichinom devetom kolenu. Da nisu namestili Dultu i da sam ja dobila ocekivane pare, ko bi pobedio? Recite iskreno:
1. Rada
2. Cobe
3. Nemanja
4. Dincha
5. Silvija
6. Milan
7. Ja
8. Ena
9. Tanja Savic
10. Ja
11. Bebo moj, bebo moja
12. Ja
13. Zabac - Darko Filipovic
Eto, sta vi mislite? JA mislim ja, a vi?
8-)
 
~~~melanija~~~:
kakvi ste vi seljaci,pljujete tu mariju serifovic a devojka nam donela pobedu na eurosongu...devojka nije neke lepote,ali nije bas ni toliko ruzna...preteraste ga...a ovo za grand...pa mislim da su svi oni ***** zvezde...ali ima i izuzetaka NARAVNO...

Ma kakva crna pobeda i kakva crna Marija...
Znas li ti sta pricas... Treba u BG da nam stigne gomila gay-eva... zahvaljujuci tom gay festivalu...
Kakva bre evrovizija... za mene je to gayovizija...
Oduvek je bila i oduvek ce i biti...
 
za koga ste navijali i zasto

1.dušan svilar
2.radmila manojlović
3.milan dinčić
4.milan stanković
5.nemanja stevanović
6.silvija nedeljković
7.slobodan batjarević-cobe
8.slažana đorđević-bucka
9.sanja stojanović
10.katarina živković
11.jelena marinkov
12.renato henc
13. i 14. nemogu da se setim ali jedna je imitirala seku aleksić i zvali su je lola a druga je anja butrić
 

Back
Top