DS opet cmizdri

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Max Hardcore

Primećen član
Banovan
Poruka
673
Uništene table "Bulevar Z. Đinđića"
3. avgust 2007. | 15:54 | Izvor: Beta
Beograd -- Gradski odbor Demokratske stranke osudio je uništavanje uličnih tabli sa nazivom "Bulevar Zorana Đinđića" u Novom Beogradu.

Gradski odbor DS-a saopštio je da zahteva od nadležnih da brzo otkriju i kazne one koji su prošle noći uništili table sa nazivom te ulice. Odbor je apelovao na "sve inspiratore sličnih akcija da odustanu od poziva da se na nezakonit način menjaju odluke državnih organa".

Odlukom Skupštine Grada i Ministarstva za lokalnu samoupravu naziv Bulevar AVNOJ-a promenjen je u Bulevar Zorana Đinđića, a table sa novim nazivom ulice postavljene su 20. jula.

Demokratska stranka podseća da su nakon prošlomesečne akcije lepljenja plakata sa imenom Ratka Mladića u organizaciji Srpske radikalne stranke vandalizmi poput ovog učestali na Novom Beogradu i apeluje na sve inspiratore sličnih akcija da odustanu od poziva da se na nezakonit način menjaju odluke državnih organa.
 
Mene samo zanima sta je taj lik toliko dobro uradio za Srbiju pa da se i ulica zove po njemu.
Smejurija!
A da ne pricamo da ga je narod toliko "voleo" da bez Kostunice nikad ne bi dosao na vlast!
 
Ja nikada ne bi presao preko toga da se moja ulica tako zove!

Kada smo se svi skrivali da nam NATO bombe ne uniste familije taj isti fasista je molio da se nastavi bombardovanje (citaj unistavanje Srbije i ubijanje civila) posto je glavna meta NATO pakta bila ekonomska moc drzave, nakon toga civili da bi se dobio psiholoski rat a tek treca vojska kako ne bi sve izgledalo onako kako jeste.
 
Ја мислим да сва полицијска снага ваља да се ангажује да се пронађу те гнусобе, пошто сви други криминалци већ леже у затвору, па ионако немају шта да раде.
 
ratnistrateg:
Ja nikada ne bi presao preko toga da se moja ulica tako zove!

Kada smo se svi skrivali da nam NATO bombe ne uniste familije taj isti fasista je molio da se nastavi bombardovanje (citaj unistavanje Srbije i ubijanje civila)...
Док си се скривао по подрумима, видим да си РТС редовно пратио и не само да си пратио него и упијао.
 
Izjavio "Kome je do morala neka ide u crkvu"

Nazalost, u zemlji Srbiji, ovakava recenica ima smisla.

U Srbiji, zemlji opkrhkanoj ratovima, gde je narod totalno izgubljen usled ludila koje ga je snaslo, i gde pro-diskriminatorske strukture u delu SRS-a imaju preko milion glasova, mora se sluziti i nemoralnim trikovima kako bi se pomoglo svojoj zemlji.

Djindjic je taj trik upotrebio kada je mutavog Kostunicu doveo na vlast, time sto je svu fakticku vlast prigrabio za sebe. Mozda to deluje podlo, ali to je bilo najbolje za narod. Djindjic se razlikovao od svih drugih bas zato sto je znao sta je najbolje za narod, i sto je imao kapaciteta da u svemu sagleda siru sliku.

Rekao otpustenim radnicima Borskog rudnika da sade kikiriki.

Prvo treba da se vidi u kakvoj konotaciji Djindjic izgovorio ovo. Inteligentan covek poput Djindjica nikada ne bi sebi dozvolio recnicu ciji je smisao bas ovo quotovano.
 
sevilja:
A da ne pricamo da ga je narod toliko "voleo" da bez Kostunice nikad ne bi dosao na vlast!
E Srbine...
k022.gif
 
Super je što su bez veze i bez potrebe promenili ime ulice,i sad pokrivaju svojom bahatošću štetu koju su napravili.Čini mi se da je bila tema i zaključak da bi nekoj novoj ulici trebalo da se da njegovo ime,a ne da se menja postojeće i pravi nepotrebna materijalna šteta gređanima koji u toj ulici žive.
 
Karlito Brigante:
Oni prave prekršaj.Političari pre njih su promenom imena ulice napravili veće kršenje zakona od njih,a mehanizam za kaznu ne postoji,zato što mogu kako hoće da barataju uredbama i prave štetu.

Ma, u redu je to...Ali, da li to daje za pravo nekome da se ponaša huliganski? Aj ovako.. Sad kome god padne na pamet da ruši table "ulica" koje mu se ne dopadaju...Evo, ja odo' da skinem "ulicu" Džona Lenona, nikad mi se nije sviđao, što nema table sa imenom Džegera... :lol:
 
Ha-Nocri:
KAkvo krsenje zakona su napravili politicari promenom imena ulice?
Napravili su štetu građanima te ulice,zato što moraju da menjaju sve dokumente,i to će platiti iz svog džepa...i veću indirektnu štetu prijateljima i rođacima istih,turistima i poslovnim ljudima što će izgubiti vreme(a time i novac)dok ne shvate šta se desilo sa Bulevarom Avnoja i koja je to ulica Zorana Đinđića.Mali politički poen,ili pre bahatost,i velika šteta!
 
robespjer:
Djindjic je taj trik upotrebio kada je mutavog Kostunicu doveo na vlast, time sto je svu fakticku vlast prigrabio za sebe. Mozda to deluje podlo, ali to je bilo najbolje za narod. Djindjic se razlikovao od svih drugih bas zato sto je znao sta je najbolje za narod, i sto je imao kapaciteta da u svemu sagleda siru sliku.
I Hitler je znao sta je najbolje za narod, mislim za nemacki narod... jel` da?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top