Конкурс за модератора

Кога за модератора?


  • Ukupno glasova
    41
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Од момента када сам постао модератор вапим за бар још неким ко би ми помогао у модерисању пре свега зато што је ово превелики форум за једног човека (па чак и за мене :D ), а друго зато што многи у мом модерисању виде неалтернативност и искључивост јер сам једини (активни) модератор па је увек само моја задња. Као што рекох... откако сам модератор јурим администратора да ми помогне и постави бар још једну особу да ми помогне и као најадекватнијег сам предложио Бојана (КадЛупимЛупим). Он је пре три месеца рекао да му се Бојан јави ради постављања на модераторско место што је он и учинио, али даље од тога се ништа није променило. Ја сам још у неколико наврата питао администратора докле се стигло са решавањем тог проблема на шта је он безразложно избегавао одговор!

Шта сад заправо желим? Желим од вас да чујем КОНКРЕТНЕ предлоге ко би могао да буде модератор и ЗАШТО то мислите и наравно они који буду били прозвани да се изјасне да ли желе/хоће/могу да врше ту функцију. Након неког времена (нпр 2-3 дана) ћу отворити и званичну анкету у којој ће се гласати 7 дана за понуђене кандидате.
Бићу изузетно ригорозан на овој теми и нећу трпети баљезгарије. Они који желе да предложе неког' нека то ураде са додатним објашњењем зашто мисле да је баш тај добар за мод место, а они који желе да предложе сами себе такође нека напишу зашто мисле да су баш они погодни за то место!

Напомена за оне који желе да буду модератори:

за место модератора морају се испуњавати одређени услови:

- морате посећивати редовно форум и уколико је потребно и по неколико путе дневно
- у вршењу своје дужности морате бити непристрасни у потпуности
- морате бити коректни према свим члановима без обзира да ли вас нервирају или не
- једноставно морате поштовати Правилник колико год је то могуће!


Овом темом не подносим своју остваку на место модератора већ само тражим помоћ, али наравно ако се испостави да нисам више подобан за вршење дате функције, без проблема ћу понудити и своју остваку.

Искрено се надам да ћемо кроз 10-ак дана успети да добијемо додатног модератора и на тај начин учинимо да овај подфорум буде знатно бољи.
 
Сваки следећи пост типа прва два ће бити избрисан! Лепо сам написао да дате објашњење зашто тако мислите! Не можемо се ценкати као на пијаци ''ја предлажем овог, а ја оног''. Желим да чујем аргументе зашто некога предлажете ма колико ти аргументи били очигледни.
 
Предлажем СЕБЕ! Реално...
Е овако Владане, мислим да сам прави човек за посао, и то што се ја зајебавам и нисам уштогљен ко ти, не значи да нисам за овај посао. За твоју инфо. ја сам администратор на једном форуму и модератор на још једном, и мислим да ми сасвим добро иде. Имам искуства на овим положајима и тако... Хвала унапред ;)

и сад довла каже, ти мора да се шалиш :mrgreen:

пс. Не шалим се!
 
Е да и мислим да КЛЛ не би требало да буде модератор из простог разлога што није тинејџер. Ни ти Довла ниси више, ал оно ******* сад... У сваком случају, тинејџер би требао да буде мод. на тинејџерима...
 
ne slazem se. mod treba da bude autoritet a po mom misljenju tesko da to moze da bude tinejdzer. a i nixxx ti si u odredjenim stvarima pokazao visok stepen netolerancije (no offense, tu se uglavnom i slazem sa tobom). moj glas ide keeperu ili kad_lupimlupim, s tim sto je keep ranije vec odbio mesto moda...
 
@Dovla
Mislim da bi bilo najpametnije da nadjesh nekoga ko je vec modulator na nekom drugom podforumu.Razlog je shto je Tinejdzeri veliki podforum i potrebno je iskustva da se modulishe :D
Ti si se vremenom nauchio ali ako sada postavish nekog novog on ce samo uchiti od tebe,tako da neces postici ono shto sam iz prvog posta shvatio da pokushavash da postignesh-drugo,nepristrasno mishljenje prilikom modulatorisanja :D
I nikako ne mislim da bi modulator trebao da bude neko ko je tinejdzer,bash zato shto su ovde 99% tinovi.Najbolje bi bilo kada bi neko zreliji modernisao,ali ne previshe stariji,tako da bi razumeo tinejdzerske fazone,ali sve to gledao sa malo drugacije perspektive,tako da moze korektno da modernise.
I,da,ne zelim da ispadne da sam ja ovim sebe predlozio kao modulatora,ta pozicija me ne interesuje na ovom podforumu,samo sam ti pruzio savet kao kolega :D :D
Pozz :D :D
 
Nixxx:
Предлажем СЕБЕ! Реално...
Е овако Владане, мислим да сам прави човек за посао, и то што се ја зајебавам и нисам уштогљен ко ти, не значи да нисам за овај посао. За твоју инфо. ја сам администратор на једном форуму и модератор на још једном, и мислим да ми сасвим добро иде. Имам искуства на овим положајима и тако... Хвала унапред ;)

и сад довла каже, ти мора да се шалиш :mrgreen:

пс. Не шалим се!
Nixxx da se ne lažemo.. ok si lik al ti je tolerancija mnooogo slaba. Kad si admin i moderator nema tu mislim da mi dobro ide... tu je pitanje dal su drugi zadovoljni tobom. Pfff sad... ja sam webmaster jednog sajta, root admin foruma istog. I radim na razvoju foruma za sajtove dva KDS operatora u Crnoj Gori. Ali to ne znači da ćete biti zadovoljni samnom kada Rasta odradi svoje :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top