Po Merkalijevoj skali...

U stvari, nisam bas pravilno se odrazio...

Mislim, jel bolje da se prvo "zagrize", pa da se ljudi posle upoznaju da vide jesu li za nesto ozbiljno...

Ebesga, ako se mnogo merka, nista ni od sexa ni od veze, onda ostane samo prazno trucanje...
 
Zex:
U stvari, nisam bas pravilno se odrazio...

Mislim, jel bolje da se prvo "zagrize", pa da se ljudi posle upoznaju da vide jesu li za nesto ozbiljno...

Ebesga, ako se mnogo merka, nista ni od sexa ni od veze, onda ostane samo prazno trucanje...
e u tom slucaju...potpisujem gazdaricu :-D
mada do mazenja moze da prodje dosta vremena...ne mislim bas na mesece ali..
 
a nemate onu foru da upoznate nekoga i osetite kako vam krv siklja na sve strane kako vam adrenalin udara u slepoocnice i kako ludacki zelite da se ovog momenta sada poskidate? ili samo ljubite i dodirujete.
a posle da pricate.
meni ovo sto sam procitala deluje bas proracunato u smislu procene merkanja razmisljanja.
meni ako se neko dopadne ja nemam sta da mislim o tome sta ce biti posle. o tome mislim bas tada,posle. da li hocu jos nesto.
jesam ubola temu?
 
Struja:
a nemate onu foru da upoznate nekoga i osetite kako vam krv siklja na sve strane kako vam adrenalin udara u slepoocnice i kako ludacki zelite da se ovog momenta sada poskidate? ili samo ljubite i dodirujete.
a posle da pricate.
meni ovo sto sam procitala deluje bas proracunato u smislu procene merkanja razmisljanja.
meni ako se neko dopadne ja nemam sta da mislim o tome sta ce biti posle. o tome mislim bas tada,posle. da li hocu jos nesto.
jesam ubola temu?
Jel to reklama za Axe? :lol:
 
ubola :lol: lusi
nema leba da se meni neko svidja i da se ja vucem mesec ili pet dok se nesto kao ne desi.to sam radila sa 18 i 25 godina.
ako mi se neko ne svidi odmah nikada nece,i to jasno stavim do znanja.i objasnim ako treba.ali cu isto ako mi se neko dopadne bez frke prva da ga poljubim ili dodirnem.
 
Struja:
a nemate onu foru da upoznate nekoga i osetite kako vam krv siklja na sve strane kako vam adrenalin udara u slepoocnice i kako ludacki zelite da se ovog momenta sada poskidate? ili samo ljubite i dodirujete.
a posle da pricate.
meni ovo sto sam procitala deluje bas proracunato u smislu procene merkanja razmisljanja.
meni ako se neko dopadne ja nemam sta da mislim o tome sta ce biti posle. o tome mislim bas tada,posle. da li hocu jos nesto.
jesam ubola temu?

ubode ge za keca :) mada nije loshe ni mrsenje sa kafom, ruchkovima, vecherama, shetnjama... :)
 

Back
Top