DAP i Opera

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Da li postoji mogucnost da DAP radi sa Operom posto nece kada sam ponovo presao na Operu i da li Norton 2003 funkcionise u The Bat mail client?Jeli inco i posalji mi vise taj link za NSMAil
 
prvo proveri jel mozes da integrises dap u operu. Imas u podesavanju dapa. Ako ti ne da dap vec trazi opera.ini fajl onda instaliraj operu 5 i iz nje iskopiraj opera.ini fajl u program files opera7 ako je koristis.staru operu obrisi.sljaka.prilikom downloada izaberi opera plugins.videces samo ce ti se kazati.pozdrav.
 
probaj sa bilo kojom.instaliraj i pronadji opera.ini pomocu search opcije.copy pa paste u program file opera7.onda ti dap dozvoljava integraciju u operi.prilikom downloada izaberi change i stikliraj donju opciju opera plug in.krenuce dap.
 
Treba da uradis sledece:otvoris C\Program Files\DAP i file "dapop.dll" iskopiras u C\Program Files\Opera7\Plug in.Kada ti se prilikom prvog sledeceg
downloada pojavi Operin prozorcic klikni na changes i cekiraj opciju "use plugin".To je sve
 
procitaj sta ti je napisao kvazimodo i poseti taj sajt.ne moze prostije.proverio sam da sam to uradio sa operom 5.12.instaliraj.pritisni start-search upisi opera.ini i pronace ti fajl.pise configuration settings na fajlu kad pronadje.4kb.to iskopiraj u program files opera7.obrisi operu 5
 
Jedino mi se zato nije svidela Opera ,
bravo Lucky Jim , vidi se da odskaces od vecine posetilaca Fouma .
Predlazem da svi korisnici Opere osnuju svoj Forum
kako im se ne bi mesali drugi korisnici ,na primer
oni koji koriste ubogi Internet Explorer.
Opera 7.11 (moze i druge) zauzima 1. mesto medju browserima.[/i]
 
Po meni je mnogo bolje koristiti FlasGet za integraciju u Operu."Laksi" je od DAP-a ,a ima i opciju "download all"sto je mnogo dobra stvar kada hocete da skinete vise stvari sa istog sajta
 

Back
Top