KOSOVO JE PRODATO

kuvar

Zainteresovan član
Poruka
275
Ja mislim da je Kosovo odavno otislo Albancima ovo sada je samo cenkanje,oni su kosovo kupili od onih istih koji sada hoce da ratuju i da isteruju pravdu kuce su prodavali po trooduplo vecim cenama i sad im nije dobro nego ce mo mi da idemo da ratujemo za njih.Naravno ima i druga strana oni koji nisu imali sta da prodaju oni su proterani.Ali moramo da se setimo da su Srbi gledali siptare kao robave i kada je pocelo da se zakuvava dole mi smo ih gazili ko kucice.Naravno krivi su i oni ali ni mi nismo cvecke,ja nisam za to da Kosovo pripadne siptarima ali ovi sto su ga prodali neka idu neka ga brane.Ima jos jedna stvar ako bi Kosovo ostalo nama morali bi smo da hranimo tri miliona siptara imali bi pravo da glasaju i da udju u skupstinu a kako bog dao njima natalitet ubrzano raste a nama za toliko pada dobili bi smo SIPTARSKU drzavu.Najbolje bi bilo podici kineski zid izmedju njih i nas oterati ih u tri pi\=e materine prekinuti sve odnose sa njima i krenuti napred ne gledati na njih vise.
Zakljucak svega ovoga Srbiju je unistila motorna testera dok su koristili obicnu testeru nisu imali vremena da razmisljaju pili su caj i cutali ali kada su uzeli da rade sa motornom testerom za cas isecu drva i imaju ceo dan da razmisljaju.
P.S Ostavite vas komentar o svemu ovome i da li se slazete samnom.
 
kuvar:
Ja mislim da je Kosovo odavno otislo Albancima ovo sada je samo cenkanje,oni su kosovo kupili od onih istih koji sada hoce da ratuju i da isteruju pravdu kuce su prodavali po trooduplo vecim cenama i sad im nije dobro nego ce mo mi da idemo da ratujemo za njih.Naravno ima i druga strana oni koji nisu imali sta da prodaju oni su proterani.Ali moramo da se setimo da su Srbi gledali siptare kao robave i kada je pocelo da se zakuvava dole mi smo ih gazili ko kucice.Naravno krivi su i oni ali ni mi nismo cvecke,ja nisam za to da Kosovo pripadne siptarima ali ovi sto su ga prodali neka idu neka ga brane.Ima jos jedna stvar ako bi Kosovo ostalo nama morali bi smo da hranimo tri miliona siptara imali bi pravo da glasaju i da udju u skupstinu a kako bog dao njima natalitet ubrzano raste a nama za toliko pada dobili bi smo SIPTARSKU drzavu.Najbolje bi bilo podici kineski zid izmedju njih i nas oterati ih u tri pi\=e materine prekinuti sve odnose sa njima i krenuti napred ne gledati na njih vise.
Zakljucak svega ovoga Srbiju je unistila motorna testera dok su koristili obicnu testeru nisu imali vremena da razmisljaju pili su caj i cutali ali kada su uzeli da rade sa motornom testerom za cas isecu drva i imaju ceo dan da razmisljaju.
P.S Ostavite vas komentar o svemu ovome i da li se slazete samnom.
dobrim delom da, sve izuzev kineskog zida. to kosta para...
 
Covek je relativno u pravu, s tim sto bih ja pokusao da vratim sto veci deo matici Srbiji. Zamisli samo da ostanu pa uzmu ucesce u radu parlamenta...cvrsta granica, zabrana imigracije, nista drzavljanstvo, nista zaposlenje, cist racun...
 
kuvar:
Ko hoce on vidi pravu situaciju a lazne patriote se prave naivni.
Dosadili ste sa tim patriotama, molim vas bili kakvi bili ne spominjite te reci vise nikad. Ja ne moram da vidim naime ja sam od ostalih 90% , siromasan i nesrecan.
Eto, jesam zadovoljio tvoju maloletno neiskustvo / siptarsku perverziju
 
sumpor:
Dosadili ste sa tim patriotama, molim vas bili kakvi bili ne spominjite te reci vise nikad. Ja ne moram da vidim naime ja sam od ostalih 90% , siromasan i nesrecan.
Eto, jesam zadovoljio tvoju maloletno neiskustvo / siptarsku perverziju

Nisi me zadovoljio zalim sto si ti upao medju one koji su proterani ali za to trebas da budes kivan na svoje sunarodnike kojih je bilo vise od 10%.
 
Ja Albanac nikada necu biti jer imam Srpsko Drzavljnstvo i Srbin sam i moja je porodica cisto srpska ja sam iz centra srbije Sumadije a neznam da li se i za tebe moze reci isto i napisao si "Valjda Nase Sunarodnike.
Albanac tornjaj se.''
To znaci da ti priznajes da si Abanac.
Ja nisam rasista pa da ti ne kazem ''tornjaj se''
 
kuvar:
Ja Albanac nikada necu biti jer imam Srpsko Drzavljnstvo i Srbin sam i moja je porodica cisto srpska ja sam iz centra srbije Sumadije a neznam da li se i za tebe moze reci isto i napisao si "Valjda Nase Sunarodnike.
ovakve recenice mogu pisati samo albanci i nepismeni. sto zbog gramatickih gresaka, sto zbog nelogicnosti
Albanac tornjaj se.''
To znaci da ti priznajes da si Abanac.
zakljucak ti veze nema
Ja nisam rasista pa da ti ne kazem ''tornjaj se''
ipak niste trebali da bojkotujetye srpski jezik
 
Karlito Brigante:
Kad SRS dođe na vlast,banovaćemo Robespjera i tu bratiju.Zatvori vape za gletovanjem i krečenjem.

Dzeri podrumska zveri, slobodno me zovi apolid. Nema potrebe da me mesas sa nekim drugim.

Nekako mi je bedno da otkrivam moj prethodni identitet, ali tebi prosto moram, jer ne mogu da odolim kad se setim kako sam te slatko hvatao u lazi.
 

Back
Top